Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz arcitec #11687 üzenetére

    Nekem ez így marad Vulkanban, ha mossa, ha nem mossa ( nagyon nem tudtam megfigyelni, mert bevezetőben vagyok, sötétség meg homály stb...itt nem számít mennyire különbözik )
    DX12 ben valami, valamiért nem volt ok, csak ablak módban....Vulkanban rendben van a képernyőnek a folyamatossága. Lehet jobban szereti az amd kártyámat, mondjuk van már másik driver is, majd megnézem a frissítéssel, sosem lehet tudni :)

    1440P ben van, amit lehet feltoltam. MSAA off. TAA FXAA on, meg a TAA Sharp is max. Nézegettem miket kellene levenni, de igazából csak az MSAA-t találtam, mint gépgyilkos beállítást. Esetleg még az AA eljárásokat kikapcsolom később, az is tud "mosni" a képen, ha nagyon zavarna engem.
    Igazából annak örülök, hogy megy simán külső WD HDD ről a game, teljesen rendben van betöltés. egyelőre. Annyi, hogy a Rockstar klienset meg social dolgot, ezt úgy egészében.....SSD-re raktam, maga a program van másik tárolón, gondolom ez olyan mindegy, hol van RS kliens.

    Ami az első pillanatban megtetszett, az a hangulat...a muzsika, a felcsendülő dallamok és az egész filmszerűsége, mint mikor Max Paynet játszottam, réges régen.
    Azt látom, hogy nem egy idegbeteg játék, nem kell kapkodnom....kontrollerrel játszom, az irányítás elég összetett, de megszokom majd.

    Annyi kérdésem lenne még az elején, hogy a fegyver, meg a külső és egyebek módosítása, változtatása, kihatással van a játékra, vagy ha mondjuk körüznek, lényegtelen hogy nézek ki, úgy is elfognak, és fegyver is olyan mindegy, egyre megy minden, mindenkit is könnyedén ki lehet iktatni. Szóval vannak-e ilyen praktikák, amik életszerűek és érdemes rájuk figyelni, vagy csak szimplán hangulat elem a játékban, de kihatása a világ történéseire nincs. :F

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák