Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlue69

    őstag

    válasz CactuS #1149 üzenetére

    Igen.. De közbe lehet h sessiont is válthat.. Ebben nem vagyok biztos.

    (-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

  • negyven2

    veterán

    válasz CactuS #1149 üzenetére

    Előbb ezt válaszolom meg...

    A lobby kezelés itt kicsit másként működik mint GTAO-ban. Alapvetően ha valami nagy bug van akkor (vagy majd ha csíter rád rak valamit akkor érdemes az egészet újraindítani meg akkor van a teljes szerver újraindítás (mint GTA-ban). Ezt csak azért írtam, mert tapasztaltam, hogy egy kettő apró, de nagyon zavaró bug ekkor szűnik meg. Pl van, hogy a ló totálisan hülyén viselkedik, nekimegy mindnek (cinematic nézetbe raktam //ekkor tud automatikusan elmenni a célhoz a ló, ha úton van// és azt láttam, hogy csak fogta magát és nekiment az egyik fának, vagy lovasNPC-nek).

    De amúgy elég a sima free roam, vagy helyszínes free roam váltás. viszont ilyenkor lényegében ugyan-úgy újratölti a teljes Online részt számodra, és olyan lesz mintha most léptél volna be.

    Viszont ha pl. másik játékosra csatlakozol, akkor lényegébe az csak olyan mintha gyors utaznál, nem veszik el semmi. Xbox-on rendszeresen csinálom azt, hogy megnézem az Xbox-os recent player listát, és ha úgy van beállítva a profil, hogy látom, hogy hol van a térképen (kiírja a helyszín nevét), akkor csatlakozni tudok hozzá és pár mp alatt a térkép másik felén vagyok egy másik lobby-ban.

    Ugyanis itt vannak fő változás szerver szinten, hogy ha bent vagy Online-ban akkor azon belül gyors a csatlakozás (gondolom az Akamai edge szerverek miatt), plusz szinte azonnal szinkronizálja a dolgaidat. Vagyis pl a megszerzett pénz, megvásárolt dolog, megtalált tárgy azonnal szinkronba kerül az Online profiloddal., nem tűnik el semmi egy szerver crash miatt. Viszont ezért nem is működik (már), az, hogy ha pl. elrontják a Trader kiszállásodat, akkor bezárod a játékot és utána megmarad minden. Abban a pillanatban amikor elindul a kiszállítás azt le kell vinned, vagy buktad.

    Illetve még egy érdekesség. A lobby mérete és kezelése is dinamikus, vagyis ha egyedül vagy kevesen vagytok egy lobby-ba akkor egy idő után összevonja másikkal a háttérben (igazából nem is lehet észrevenni, csak annyiban, hogy egy kis időre eltűnik a táborod).

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák