Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Triathlete #6947 üzenetére

    Próbáltam venni,de nem tudtam.Egyik istálló sincs nyitva.Sőt a boltok is bugosak.
    Vásárolni csak a polcról lehet,a boltostól nem lehet mert minden sold out.De a polcról meg lehet venni.

    Jah igen a katalógus sem megy,csak pörög a transaction pending vagy mi a rák felirat és nem történik semmi.Shotgun lőszer kellett volna mert kifogytam egy moonshiner tábor kipucolásánál.
    Mellesleg a moonshiner shack és a tábor is bugos továbbra is.
    Mivel előzőleg a táborban Crisp-nél a játék nem válaszolt semmire,csak bámulhattam Crisp-et így újra indítottam.
    Elmentem moonshine shackba eladni,most engedett eladni,de abban sem volt köszönet.Elindult eladás kiírta hogy deliver mooshnine mittomén hova,de el sem olvashattam hogy hova mert a karim leszállt a szekérről és eltűnt a cél is meg az visszaszámolás.Csak állt a karim a kocsi mellett amire nem tudtam felszállni sem semmit csinálni,nem működött semmi,lovat sem tudtam hívni sem semmit használni,csak futkározni a környéken.

    Sessiont váltottam hát.Mázlimra megvolt a cucc és végre el tudtam adni.
    Elindítottam egy újabb főzetet elmentem a táborba hogy azt is eladjam.De nem lehetett.

    Nem tudom milyen content lehetett,mert én nem csináltam semmit.
    Elmentem újra valentine-be hogy vegyek az istállóban raguba valót,de újra zárva volt.

Új hozzászólás Aktív témák