Hirdetés

  • Senua’s Saga: Hellblade II teszt

    gp A szkizofréniától és rabszolga-kereskedőktől egyaránt szenvedő Senua újabb különleges utazásra indul, ezúttal a messzi észak ősi istenekkel és modern kegyetlenséggel teli vidékére.

  • Hatalmasra nő a Razr 50 külső panelje

    ma A maradék helyet pedig a hátlapi bőr textúra fogja kitölteni, rendkívül elegáns és prémium megjelenést kölcsönözve a Motorola-kagyló idei alapmodelljének.

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Mike #7160 üzenetére

    Mindent. Amire érdemes figyelni :)
    A sztori részét értelem szerűen majd látom és ott majd ha elakadok kérdezek. Meg most még ott tartok az olvasásban amikor az itt jelen levők is ezzel játszottak még "csak" :)

    Ami igazán izgat az az online része majd. Főleg ha ehhez is jön annyi + tartalom majd mint a GTA5 -höz. Nagyon sok felmerült kérdésemre amúgy már olvastam a napokban a választ. Viszont ezt még nem láttam csak a sztori részhez.

    Még pld. ott sem tiszta, hogy van arany + kp. de ezeket be lehet/kell rakni bankba ha meghalsz a nálad lévő egy részét ugyan úgy elveszíted mint a GTA-ban (online).
    Bár erről még a sztori résznél is csak mint másoknál felmerülő kérdést láttam.

    + Köszönöm a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák