Hirdetés

2017. október 18., szerda

(#1) sylex1

sylex1
(senior tag)

Csak remélni tudom, hogy nem feleslegesen nyitom ezt a topicot és jönni fog a PC-s verzió. Nagyon tetszett az első rész amikor láttam. Elhagyhatnák már ezt a "csak konzol" megjelenést. :W
Hátha szerencsénk lesz és, mint a GTA esetében egy fél évre rá megkapjuk mi is! :)

"Just because you shot Jesse James, don't make you Jesse James..." Minőségi elektronikai cuccok folyamatosan frissülve a hirdetéseim közt megtalálhatóak!

(#2) LaciCRM

LaciCRM
(PH! kedvence)

11 hónapja jött ki a trailer :C

Azóta persze az eltolt megjelenésen kívül semmi infó :D

A madár az ász.

(#3) sylex1 válasza LaciCRM (#2) üzenetére

sylex1
(senior tag)

Igen, lassan már kijön a teljes játék és mégsincs semmilyen hír. :U

"Just because you shot Jesse James, don't make you Jesse James..." Minőségi elektronikai cuccok folyamatosan frissülve a hirdetéseim közt megtalálhatóak!

(#4) LaciCRM

LaciCRM
(PH! kedvence)

Új infók érkeznek !

A madár az ász.

(#5) sylex1 válasza LaciCRM (#4) üzenetére

sylex1
(senior tag)

Reméljük a PC bejelentést. :P

(#6) LaciCRM válasza sylex1 (#5) üzenetére

LaciCRM
(PH! kedvence)

Ismerjük a rockstart, késleltetve lesz a PC megjelenés. Addig is minden oldalon minden kommentbe jön majd a szokásos "Plz make it for PC " :DDD már előre látom :D fú de untam GTA V-nél hogy az összes PC masterrace hogy szidta a konzolokat..

A madár az ász.

(#7) sylex1 válasza LaciCRM (#6) üzenetére

sylex1
(senior tag)

Nem bánom, ha később jön csak jöjjön rá. :)

(#8) LaciCRM

LaciCRM
(PH! kedvence)

Ma 17:00-kor új információk !

A madár az ász.

(#9) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Red Dead Redemption 2 trailer - Megjelenés tavasszal

Live-Die-Respawn

(#10) sylex1 válasza oriic (#9) üzenetére

sylex1
(senior tag)

De sehol a PC....

(#11) LaciCRM válasza sylex1 (#10) üzenetére

LaciCRM
(PH! kedvence)

Hát én megmondtam hogy csak egy évszak jelölésű trailer videót fogunk kapni , PC nélkül.

Szerintem brutál jó lesz, első napos vétel. A havas rész 5* !!! Hátha behozza a Rockstar az évszakokat..

A madár az ász.

(#12) sylex1 válasza LaciCRM (#11) üzenetére

sylex1
(senior tag)

Hát igen. De csak ezért a játékért beújítani egy PS-t vagy XBOX-ot....:U De az a baj tényleg iszonyat jónak tűnik és nagyon bejön! :DDD

(#13) LaciCRM válasza sylex1 (#12) üzenetére

LaciCRM
(PH! kedvence)

Erre megy ki a játék.. mármint amit Rockstarék meg a konzolgyárak játszanak.. velünk :D

[ Szerkesztve ]

A madár az ász.

(#14) sylex1 válasza LaciCRM (#13) üzenetére

sylex1
(senior tag)

Sajnos! :W Na majd kiderül. Hátha addigra lejjebb megy a Pro ára! :DDD

(#15) Ulthanito válasza sylex1 (#14) üzenetére

Ulthanito
(lelkes újonc)

Ne kívánd, mert az azt jelentené, hogy a játék majd 3 év múlva érkezik csak. :)

(#16) sylex1 válasza Ulthanito (#15) üzenetére

sylex1
(senior tag)

De legalább jönne. :P Így meg venni egy konzolt egy játék miatt....:U

(#17) Ulthanito válasza sylex1 (#16) üzenetére

Ulthanito
(lelkes újonc)

Egy játék miatt ne vegyél Pro-t, akkor inkább vegyél X1X-et. Ha már egy játék miatt veszed.

(#18) sylex1 válasza Ulthanito (#17) üzenetére

sylex1
(senior tag)

Nem tudom, az a baj mind a kettő drága. :D De igen, a fő oka ez a játék lenne. Kivárom a X-et aztán eldől. :)

(#19) Ulthanito válasza sylex1 (#18) üzenetére

Ulthanito
(lelkes újonc)

Ha nincs érzelmi kötődésed egyik konzolgyártóhoz se, akkor inkább X-et vegyél, Mondom ezt én PS4 Pro-fanként. :)

Gondolom PC-n csapatod (2017-ben még mindig?), s mivel a RDR2 sose jön PC-re, ezért vennél egy konzolt. :) Inkább kérj kölcsön egy hónapra, amíg végigjátszod majd.

160 ezret nem ér meg az a játék (se), pláne, hogy még semmit se tudunk róla.

(#20) sylex1

sylex1
(senior tag)

Igen PC és nem egy olcsó kategóriás. :D De most gondolkozom, hogy lecserélem egy laptopra ami nem Gamer és veszek egy konzolt mellé. :)

(#21) Ulthanito válasza sylex1 (#20) üzenetére

Ulthanito
(lelkes újonc)

Bölcs döntés lenne már így 2017-ben...

(#22) sylex1

sylex1
(senior tag)

Egér és billentyűzet a kezdetek óta. :C Volt xBox 360, PS3 meg sima PS4 is, de egyszerűen nem tudtam megbarátkozni vele. Viszont igen ideje lenne rá szokni arra a joyra. :U

(#23) Ulthanito válasza sylex1 (#22) üzenetére

Ulthanito
(lelkes újonc)

Azért mondom én is.

Van valami perverzen groteszk abban, ha valaki 2017-ben még mindig egy monitor előtt,görnyedve játszik, begörcsölt csuklóval egy egeret rángatva, meg recsegő ujjakkal az ASDW-től.

Mert 1990-ben oké, még ez volt.

(#24) sylex1 válasza Ulthanito (#23) üzenetére

sylex1
(senior tag)

A kényelem miatt is gondolkodom rajta én is. Kényelmesebb egy karral a kanapéról stb. Csak ahhoz a fránya karhoz kell hozza szokni. :DDD

(#25) Ulthanito válasza sylex1 (#24) üzenetére

Ulthanito
(lelkes újonc)

Nem olyan vészes, hidd el. Eleinte nekem is furcsa volt, 10 évvel ezelőtt. De hamar megszokod majd. a világ változik, haladni kell a korral.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.