Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz tibcsi0407 #936 üzenetére

    Szerinted mikor jutnak el arra a szintre, hogy optimalizálásra kényszerítsék a játék és alkalmazáskészítőket? Addig amíg telepumpolják egyre erősebb SoC-okkal és minél több rammal a készülékeket, erre nem lesz esély. Mert a programozó majd pont carik bele, hogy optimalizálja a termékét. Hisz hardveres oldalon lssan több ram és erősebb proci van egy telefonban, mint egy otthoni netezős gépben. :C Hidd el én is úgy gondolom, hogy nagyon rossz irányba tart ez a dolog. Engem azért vonzott például sokáig a Marshall London telefon, mert zenei téren odatették a legjobb hardveres komponenseket. Ugyanakkor feleslegesen nem pakoltak bele erős SoC-ot. Az ára viszont elborzasztott tőle. Lehet akármennyi pontja egy készüléknek Antutu-ban, ha egyszerűen a hardveres összerakás, design és felhasználói élmény gáz vagy nközel sem tökéletes. Lásd, sok ismerősöm villog az S7 Edge-vel és hányat hallottam már panaszkodni arra, hogy kopnak a sarkai pár hónap után... Meg nyüszög a hátlap középen. ;] Az iPhone 6 szériát meg a metrón naponta látom, hogyan "akad" vagy fagy be az agya pár másodpercekre. Semmi sem arany, ami fénylik. :DDD Én amúgy is jobban szeretem az ezüstöt. ;]

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák