Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz Daywalker #21 üzenetére

    Mit kellett volna egyenesen leszarozni? A molexet, a porszűrőt, a talpakat, az árát, hogy nincs hely akkora tápnak, amekkora rendszerre tervezték a házat, miközben behemót egy doboz. Kezdetnek monjuk ennyit.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

  • hajbel

    addikt

    válasz Daywalker #23 üzenetére

    Azt kérdezted, hogy mit kellett volna direktben leszarozni, felsoroltam, hogy miket. Bocs, de egy olyan cikket nem olvasok el, ami egy 55 ezres házról szól, amiben molexes csatlakozó és ilyen porszűrő van. Szerintem ez a senki számára nem ajálott kategória. Ennyiért vannak sokkal jobb házak, még ilyen méretben is.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

  • hajbel

    addikt

    válasz Daywalker #26 üzenetére

    A konklúzióhoz szóltam hozzá, amire megkérdezted, hogy miért kellett volna leszarozni a házat. Leírtam, hogy szerintem mik azok a dolgok, amiért szerintem senkinek sem ajánlható. Látom, ismét szerkesztetted a hozzászólásod, amiben számonkéred rajtam, hogy miért nem olvastam el az általam érdektelennek vélt cikket. A cikkíró véleményével nem értek egyet, sem a ház nem érdekel. Színvonalas oldalakon összegezni szokták a konklúzióban a termék fő erényeit, hátrányait, mert a teljes tesztet nem olvassák el az emberek. Gratulálok! Ezentúl adblock nélkül nem látogatom az oldalt. Az még hagyján, hogy egyre színvonaltalanabbak a tesztek, és sírtok, hogy nincs rá pénz, adjunk pénzt és akkor majd lesznek olyan dolgok, amelyek csak időt és fáradtságot igényelnek... Az viszont, hogy alpári hangnemben számonkéred a kvázi bevételt termelő vendéget az oldalon, hogy miért nem olvasta el a cikket szóról-szóra nálam egyértelműen kiérdemli azt, hogy ilyen oldalt ne támogassak egy ilyen közösséget a jövőben! A kollégáid közül néhányat sajnálok, de ez most kiakasztott!

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

  • hajbel

    addikt

    válasz Daywalker #29 üzenetére

    Milyen gyanúsítás az, ahol kérdőjel van a mondat végén? Hogy kéne reagálni? Ahogy a felhasználókkal/vendégekkel bánnak normális helyeken például, mondjuk ahol ráébrednek, hogy belőlük van a bevétel! Már leírtam egyszer, de mégegyszer megemlítem, hogy, ahogy az oldal látogatóinak 99%-a, úgy én sem olvastam el a tesztet, mert soha senki nem olvas tesztet, hacsak nem egy konkrét terméket szerente megvásárolni, bár szerintem akkor is csak azon részeit, amelyek érdeklik. Ez van, interaktívvá vált a világ, haladni kell a korral. A konklúzióba ezért szokták neves techoldalak beleírni a pozitívumokat, negatívumokat, jól tagoltan, szembeötlően. Tudtommal manapság a techújágírás úgy működik, hogy aki leírja a véleményét egy termékről, azt többet nem hívják/nem kap tesztpéldányt, szóval nem alaptalan a kérdés, mivel szerintem túlságosan elnéző a cikk. Azt nem érted, hogy mi alapján állítod, hogy én elvártam, hogy fröccsögjetek. Mint írtam, azt vártam, hogy senkinek ne ajánljátok ezekkel a hiányosságokkal, ennyiért.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák