Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Jancsi #31 üzenetére

    Jó a panel táp ötlet akár még kukázható is és maradhat ez a rész a lapon (bár én jobb szeretem, ha nem mindent építenek egybe), de ettől még mi zárja ki, hogy maga a tápegység belül legyen és onnan legyen bekötve a lapra és ne egy hátsó csatlakozóba (mert hogy innen indult az eredeti téma). Attól, hogy nem egy hátlapi csatlakozóba van bekötve a tápegység, hanem egy belsőbe, attól még az elvi (sorrendi) felépítése semmit sem változna ennek a gépnek sem és ettől függetlenül lehetne ugyanúgy OEM ez a modul továbbra is, csak mondjuk műanyag burkolat helyett fémmel... :K

    (#25) Duracellm...:
    Az OEM dologra csak annyit, hogy attól, hogy nem a gyártó tervezi/készíti még simán lehetne belső modul. Ez nem kizáró ok szerintem. Költői túlzással ugyanezt az egységet be lehetne építeni akár a házba is (láttam már ilyet Xbox táppal). De értem amit mondasz, ettől függetlenül nekem nem annyira szimpatikus ez a megoldás. Én a következő mini gépembe is valahogy beleszuszakolom a komplett tápegységet, ha beledöglök is. :DDD

    Aki 1 mindenre is jó gépben gondolkodik, az így jár. Nekem 5 ITX gépem van.
    Tiszta sor, nekem is ezért van több gépem. Bár a "fő" gépem már évek óta változatlan. De most erre mit mondjak, az ember bizonyos életszakaszában örül ha egy normális gép belefér a költségvetésbe és azzal kell/próbál mindent megoldania. Ez volt akkor is és még lehet is ilyen a jövőben... ;)

Új hozzászólás Aktív témák