Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    Utóbbi hetekben egy hibát vettem észre. Nem tudom, hogy mi az oka. A wifi állandóan be van kapcsolva, így munkahelyen, otthon automatikusan csatlakozik az internethez. A közbenső részeken meg mobilnetet használ a telefon. És éppen ezzel a váltással van problémám. Többször előfordult, hogy amikor a wifi hálózatot elhagyom, a mobilnet nem lesz aktív a telefonon. Ilyenkor nincs net. Ha újraindítom a telefont, vagy letiltom a SIM-et, majd újra engedélyezem, akkor újra van net. Érdekes módon a VoLTE hívás az megy, tehát mégiscsak kapcsolódik az internethez, de adatgorgalom semmi és a térerő ikonnál sincs ott a 4G felirat. SIM hiba, vagy mi a franc lehet ez? Néhány naponta előfordul. Körülbelül 3 hete vettem észre, korábban ilyen nem volt. Nem tudom mikor volt legutóbb teljes rendszerfrissítés, esetleg az okozná? A biztonsági rendszer dátuma március 1, tehát a frissítés ez utáni lehetett. Talán március végi. Bár akkor meg hamarabb észre vettem volna a problémát szerintem. Akkor nem a frissítéssel jöhetett be a hiba.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák