Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bl.Gyo.

    őstag

    válasz g_g_g #3760 üzenetére

    Köszönöm szépen a leírásokat, képekkel :) !

    Az elsöt alapból így állítottam be még tegnap, gondolom ez is jó:

    A 2.-at sehol se találom, pedig kerestem. Nekem 5.1.1-es van, talán neked 6-os, mert abban vannak ilyen engedély megadása dolgok.

    A 3.-at megcsináltam, ott figyel a lakat most.

    Meglátom most.

    jety91 - Az a gond hogy a messenger nekem értesítés szinten kiválóan müködött az X5-ös készülékeken ahogy írtam feljebb amivel most nekem gondjaim vannak a Mi4c-n, méghozzá ugyan az a messenger verzió futott még tegnap is meg azelött is az X5 Max Pro-n ami most jelenleg a Mi4c-n, és nem volt semmi gond, ezen most van, ami abból enged következtetni hogy a rendszer vacakol, nem a messenger.

    Louro - "Ha semmit se lőne ki az OS, akkor meg azért menne a morgás, hogy pffff de lassúúúú és kaki ez az Android." - Hát a messengert ne is löjje ki aminek az instant azonnali üzenetküldés- és fogadás a célja. Pont ez a lényege.

    Természetesen mielött ide írtam a problémáról, minden beállítást átnéztem és beállítottam ami erre utalhat. Nagyon sok beállítás van a miui-ban, ezért elöfordulhat hogy valami el van szépen rejtve amit én mint kezdö miui felhasználó nem találok meg.

  • darvinya

    titán

    válasz g_g_g #3760 üzenetére

    Beállítás -> Engedélyek -> Indítópult -> Messenger automatikus indítása

    Akárhogy keresem, de ilyen nincs.

    Drenadar

    Ha az ilyen egyszerű lenne.
    Előző telomnál is kellett pár app, hogy működésre bírja Sony-s dolgokat.
    Pl: Zene(walkman), Launcher, Időjárás
    Először kellett egy találni egy régebbi verziót ami megeszi a rendszer, aztán Link2SD-vel rendszer app-á tenni.
    Ezután manuálisan kicserélni legújabbra (név és jogok megadásával).

    [ Szerkesztve ]

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Új hozzászólás Aktív témák