Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karavik

    veterán

    válasz Williamgrant #18035 üzenetére

    Thx a lot! :) Így most már gyakorlatilag mindent tudunk az Mi5 ről!

    Továbbá ez még egy érv a downclocked alap (standard) változat ellen.

    Közben érkezett újabb info Mi5 rendelésekkel kapcsolatban iBuygou Amandától:

    "I just get news from xiaomi offical that only color white of 32G and 64G will be release on 1st March, other colors may delay some days , as well as 128G version .. please kindly be noted this .. :rolleyes::rolleyes:"

    Szóval csak standard (32GB) és advanced (64GB) verziók jelennek meg marc 1-én, ezek is csak fehér színben. Páran már jelezték is egyből akik előzőleg más színt rendeltek elő, hogy jó lesz nekik a fehér is :)

    (#18036) <Adamsky>:

    Természetes ők mondták, de semmi gond, csak kioktatóan léptek fel ellenem amikor megkérdőjeleztem amit írtak.
    ...azért szurkolok, hogy neked legyen igazad, ill. a GSMArena-nak és Phonearena-nak

    Egyébként Ingbrzy is azt írta erre a kérdésre, hogy ezt csak akkor tudom meg biztosan, ha már kezemben lesz a teló és letesztelem.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Williamgrant #18035 üzenetére

    Te, Telenor-os vagy? Tudtommal ők is erősen használják a Band20-at ...

    "Snapdragon 805 óta minden snapi chipset szinten tudja a 3CA-t."
    Akkor ezek szerint a downclock-olt Mi 5 még annyit sem tud, mint a 805? Nem teljesen vágom ezt a 2CA / 3CA dolgot. Utána kéne olvassak...

    (#18037) Karavik
    Mi az, hogy "Pro" és "Advanced"? Ezt már az előbb is kérdezni akartam. Nem csak "sima" és "Pro" van?

    (#18037)
    " ... kioktatóan léptek fel ellenem amikor megkérdőjeleztem amit írtak ... "
    Én ebben a pillanatban mondtam volna vissza rendelést, és a következő képpen mutatkoztam volna be: Do you know me? I'm the CUSTOMER!

    "Egyébként Ingbrzy is azt írta erre a kérdésre, hogy ezt csak akkor tudom meg biztosan, ha már kezemben lesz a teló és letesztelem."
    Ezt el sem hiszem, hogy valaki képes volt így leírni. :W Egy 500$ telefonról beszélünk ... ba***ák+

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák