Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Sziasztok urak!

    Némileg off segítséget szeretnék kérni...Azért off, mert Nexus5-ről van szó MIUI7-el...
    tegnap belefutottam egy problémába(?), ami lehet, hogy csak a saját tudatlanságom!
    Évek óta lockscreen nélkül használom a telefonjaimat,,ezzel sem volt másképp MIUI alatt...mikor felraktam kikapcsoltam a lockscreent...
    Tegnap egy próba erejéig bekapcsoltam, és azóta nem tudok megszabadulni tőle :((( :O
    Beállítások/képernyőzár/képernyő zárolás mintával biztosítva
    Ha beállítok jelszót, vagy feloldó mintát akkor megjelenik a menüpont, hogy képernyőzár(lockscreen) kikapcsolás..és működik is, de ilyenkor ugye kéri a jelkódot(vagy pin-t, attól függ miit állítok be)
    Ha kikapcsolom a jelkódot, akkor ez a menüpont is eltűnik és a power gomb megnyomása után van lockscreen...

    Ez a egy kib@szott bug amibe futottam, vagy valahol még kapcsoltam valamit, amire a csökött agyammal nem emlékszem? :O :F

    Segitsetek plííz mert megőrülök...rühellem a lockscreent,,,utálom huzogatni,,,

    Azért jöttem ide, mert ez a topic "pörög" ahogy látom...kimondottan MIUI-s topicot nem találtam...

    Köszönettel a türelemért, segítségért :R
    Üdv
    T

    Szerk:

    Úgy tudtam kiküszöbölni "paraszt" módon a problémám, hogy a "képernyő zárolása mintával biztosítva", ellenben a "jelszó szükséges-t" 30 percre állítottam...
    De ez nem állapot...hiszen használtam ezt a telefont, és rendszert(MIUI) tegnapig úgy , ahogy most is szeretném, sem jelkód, sem lockscreen) :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák