Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrimMan

    csendes tag

    válasz Macka #223 üzenetére

    Háát én alaposan nyúztam mindkettőt. Meg nyúztam mi a2, mi a3-tól szinte az összeset, amelyik megtetszett. Egyedül a Mi 8 Explorer Edition az, amit a Xiaomik közül megtartottam a gyűjteményemben. Szerintem a 12t pro-nak is lesz új gazdája egy év múlva :), de nekem ez egy kifejezetten kellemes teló. A 10t pro-m mellől legutoljára a 12 pro búcsúzott ?érdemei? elismerése mellett :( .
    A 10t pro-val szemben nálam simán nyert az ifjonc. Nem csúszik, könnyebb, meg se nyekken ha megcsavarom, és nincs tele porral a kamera körül (mert pontos az illesztés- nincs rés). Eddig ez a második kedvenc xiamiau :K telóm, bár a hangerő megdolgoztatott, és akksiban is gyengébb (5-10%- al karcsúbb üzemidő) dualsim, 5G mellett, de figyelembe véve az always on display, és a sokkal nagyobbra állított (mert a 12t pro-n sokkal nagyobb van ;) ) fényerőt, a 100 %-osan működő közelségérzékelőt (mert a 12t Pro-n van), a mindíg megbízható adaptív fényerőt (egy- két óra alatt megtanulta a gazdit!), én nem sírom vissza a 10t pro-mat. Bitang vas az ma is, nálam hibáival együtt levert két "jobb", újabb, drágább tesót.
    Messze nem hibátlan az újoncom sem, de nekem egy valami hiányzik a kompromisszumos széles- és a khm mikro-makro kamerákat szerencsére feledtető főkamerának köszönhetően: az Android One.
    Persze az én véleményem is csak egy vélemény a sok, világunkat "benépesítő" közül.
    PS:
    Elfogultsággal ne vádoljatok:
    Családon belül iZé 14 pro max, és Fold is kínoz. Nálunk a csajok ilyen sznobok :F.
    :R

    [ Szerkesztve ]

    Discere non est vitiosum, sed ignorare. (Muret)

Új hozzászólás Aktív témák