Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz HoaryFox #774 üzenetére

    Hol látom hogy EU vagy globál vagy milyen?
    Azt mondta nincs új sw,(13.0.2.0) aztán vmi új rom letöltését nyomtam,(megnéztem mik vannak még jobb felül) és valami nagyobb cucc lejött, települ épp :DDD

    norbert1998: Mert még nem volt neki, és elhitte milyen szupi a miui? ;]
    A mostani készülék serekor az alábbiak szempontok voltak: Volte (ami stabilan, mindenkinél megy, root és hegesztés nélkül), normális kamera, kompakt méret, 200 alatt. Ezért. Mert a köcsedék szolgáltatók lelőtték a 3G-t a környéken.
    P6a, Xperia 5, vagy Zenfone 9 lenne szimpibb, de mindnél hibázik 1-1 kritérium.
    Nem az app drawer az indok :) . A nova gesztusai, háttérgörgetései, amiket tud a widgetekkel (resize, nyújtás, működnek a gombok rajtuk), és ezer aprósága.

    Lineage... Out of box szopás nélkül akarom hogy működjön minden,(ahogy a sony-jaimon, pixeleinken) instant. Rom heggesztéssel 15 éve szórakoztam, erre már nincs időm/kedvem. :( Ph-s cikk alapján ha valamivel, hát ezzel tuti nem akarok szopni (ha jól értem google sw mentes, vissza kell pakolgatni, ami ahogy látom nem leányálom, és ritkán ad 100%-osneredményt).

    Bl nyitás milyen hátránnyal járhat? Érzékenyebb/banki appok pl rinyálhatnak miatta? (Van pl rafi stock droid 13on is elhasal, bár engem egyelőre az otp/revolut/curve érint.)

    +1 kérdés: Ma 4-5 órát lógott O4-en AA-n a teló, 2*AA-t dobta el, és 30-40x a német autópályán a pozit, újratervezett. Műszerfal tetején szerintem jobb lett. Máskor 1-1 órás úton simán AA nélkül nem tűnt gyengének a gps. Van ezzel valamilyen tapasztalat, tipp? :R

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák