Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • narumon

    őstag

    válasz Def26 #474 üzenetére

    Szerintem ez csak fanboyozás. Mert nézz vissza - van aki szerint a Sony mutogatta a játékokat. Hát én vagy lemaradtam valamiről, vagy megaludtam közben mert ő is csak 3-4 játékot mutatott a legtöbbet szintén csak videóban. A másik oldalon is mutattak legalább ennyit ha úgy nézed. Az egyik az mégis semmi volt a másikban meg szerinte sorjáztak a játékok. Ez szerintem fanboyság.

    Egyelőre nem lehet tudni semmit - ezt a TV satöbbi dolgot PLUSZ-ként kell felfogni és nem azt kell gondolni, hogy akkor már játék sem lesz - sokan szinte már már így állnak hozzá.
    Azt sem értem, hogy a PS4-ben mi tetszett nekik annyira? Az egy konzol - semmi újdonság, az MS legalább próbált valamit belecsempészni ami kicsit is jövőbe mutató. Ehhez képest (megint fanboy szinten), az MS-t zrikálja itt mindenki azért mert "semmi újdonság" nincs benne - és ezért inkább PS4-et vesz (amiben még ennyi sincs, de az valahogy nem zavarja)....

    Szerintem meg kéne várni az árazást az nagyon sok mindent el fog dönteni, valamint a játékokat és MS részéről az egyéb szolgáltatásokat. Szerintem (de megint én leszek a hülye).

    https://www.facebook.com/Naruvideo

Új hozzászólás Aktív témák