Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48967168

    törölt tag

    Igazából 2 jelentősebb problémát látok ezzel a visszafelé komp. dologgal:

    1. Az addig rendben van hogy ingyenes (persze dehogy, csak már korábban 360-ra fizetted ki) de nyilván ez az MS részéről erőforrást és költséget igényel. Nem lenne jobb ha ezeket az erőforrásokat új IP-re használnák föl? Mondjuk ha végre gurítanának valami igazán nagyot, és lenne nekik is valami értelmes exluzívjuk ebben a generációban? (nem csak a sokadik rókabőr, ugyanarról a témáról) Ha már van egy X-em, akkor azon teljes pompájukban tündöklő 4k-s játékokat szeretnék játszani, minimum Forza7 minőségben, mert ezért vettem.

    Lehet bármilyen okosított-csinosított a 360-as játék, azért azt ne nevezzük már innovációnak...

    2. Ez lehet hogy csak az én problémám, de a meglévő multiplatform játékdömping mellett ki a fenének van még ideje régi játékokat újrajátszani? Időmilliomos egyetemisták most ne jelentkezzenek... :) Én folyamatosan újabb és újabb élményekre vágyom játék közben, lepjenek meg fordulatos történetekkel, látványos világokkal, szédítő akciókkal. Csak azért lemondani az új játékokról hogy inkább pörgessük a régit elég keserű...

    Másrészt meg ne legyenek illúzióink, az MS ezt nem a mi boldogságunk miatt csinálja, hanem egészen egyszerűen sokkal olcsóbb nekik BC játékokat frissítgetni, mint egy komplett újat legyártani. Aztán meg lehet dobálózni a százas nagyságrendű számokkal... Ha egy játékot kicsit is bonyolultabb portolni (mert ez igazából az) akkor hagyják a fenébe mert nem éri meg a befektetett munkát. A Forza Motorsportok közül egyet sem adtak ki BC-ben, pedig a pályalista alapján sokan összetennék a kezüket mondjuk a FM4 kapcsán...

    Az MS ezt a generációt már csak el akarja alibizni (a számok alapján már tényleg kár kapálózni) aztán a 2 év múlva jelentkező új generációban támad! Nem véletlenül vásárolt fel a napokban több fejlesztőcsapatot is...

  • #48967168

    törölt tag

    válasz #71043776 #52 üzenetére

    Pontosan erre írtam hogy alibiznek, nem akarnak komolyabban költeni már erre a generációra...

    A BC jelenléte nem okoz fizikai fájdalmat, csak azt sajnálom hogy másra is fordíthatnák az energiájukat, ennyi...

    Nyilván van olyan akinek mindezek ellenére bejön, de az is beszédes hogy semmilyen normális statisztikát nem közölt még az MS a használatára vonatkozóan. Rémlik hogy egyszer említették, hogy hányan töltöttek le és indítottak el BC-s programot, de ez ugye egyetlen elindításról szólt. Sokkal beszédesebb lenne ha mondjuk azt adnák meg, hogy egy hónapra vetítve az összes játékos, összes játékindításának hány százaléka volt BC-s. A saját tippem egy számjegyű lenne... :)

    A 36 millió leszállított masina a 100 közeli eladottal szemben PS vonalon, meg egy jelentős Nintendo nyomás a generáció utolsó harmadában... Nekem továbbra is kapálózás! ;)

Új hozzászólás Aktív témák