Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48967168

    törölt tag

    Igazából 2 jelentősebb problémát látok ezzel a visszafelé komp. dologgal:

    1. Az addig rendben van hogy ingyenes (persze dehogy, csak már korábban 360-ra fizetted ki) de nyilván ez az MS részéről erőforrást és költséget igényel. Nem lenne jobb ha ezeket az erőforrásokat új IP-re használnák föl? Mondjuk ha végre gurítanának valami igazán nagyot, és lenne nekik is valami értelmes exluzívjuk ebben a generációban? (nem csak a sokadik rókabőr, ugyanarról a témáról) Ha már van egy X-em, akkor azon teljes pompájukban tündöklő 4k-s játékokat szeretnék játszani, minimum Forza7 minőségben, mert ezért vettem.

    Lehet bármilyen okosított-csinosított a 360-as játék, azért azt ne nevezzük már innovációnak...

    2. Ez lehet hogy csak az én problémám, de a meglévő multiplatform játékdömping mellett ki a fenének van még ideje régi játékokat újrajátszani? Időmilliomos egyetemisták most ne jelentkezzenek... :) Én folyamatosan újabb és újabb élményekre vágyom játék közben, lepjenek meg fordulatos történetekkel, látványos világokkal, szédítő akciókkal. Csak azért lemondani az új játékokról hogy inkább pörgessük a régit elég keserű...

    Másrészt meg ne legyenek illúzióink, az MS ezt nem a mi boldogságunk miatt csinálja, hanem egészen egyszerűen sokkal olcsóbb nekik BC játékokat frissítgetni, mint egy komplett újat legyártani. Aztán meg lehet dobálózni a százas nagyságrendű számokkal... Ha egy játékot kicsit is bonyolultabb portolni (mert ez igazából az) akkor hagyják a fenébe mert nem éri meg a befektetett munkát. A Forza Motorsportok közül egyet sem adtak ki BC-ben, pedig a pályalista alapján sokan összetennék a kezüket mondjuk a FM4 kapcsán...

    Az MS ezt a generációt már csak el akarja alibizni (a számok alapján már tényleg kár kapálózni) aztán a 2 év múlva jelentkező új generációban támad! Nem véletlenül vásárolt fel a napokban több fejlesztőcsapatot is...

Új hozzászólás Aktív témák