Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PazsitZ

    addikt

    válasz S-Attila #19 üzenetére

    Az ellentmondás ott van, hogy ha egy lány tudatosan saját akaratából lefekszik valakivel, akkor miért lenne kihasznált és miért "ára egy rézpityke"?

    semmi erényt abban, ha egy férfi számolatlanul, az ösztönei kielégítése céljából, érzelmek nélkül, csak úgy megdöntögeti a nőket.
    Nem azt modnom, hogy ez erény, de a nagy átlag szerintem ez.
    Egyébként nem hiszem, hogy a szexhez feltétlenül mély érzelmek kellenek.
    Egy ismeretlennel is lehet élvezetes, szenvedélyes a szex. Természetesen nem ez kell, hogy általános példamutató legyen. De bele lehet "szeretni" valakibe egy pár óra alatt/pár órára is és ki lehet ábrándulni valakiből 10 év után is. Tehát egy mindkét félnek kellemes egy éjszakás kaland sem feltétlenül érzelem nélküli, csak más mint egy szerelem/igazi párkapcsolat.
    Ha mondjuk örömlánnyal mész el ott egyértelműen lehet beszélni érzelem nélküliségről, hisz pénzért megvásárolod, hogy kielégítsék fizikai szükségleteidet.

    Abban tényleg igazad lehet, hogy nem korfüggő, hanem felfogás értékrend.
    De, a egy lány ilyen, akkor szerintem is komoly gondok vannak az értékrendjével.
    És ha fiú?

    Képmutatónak se kell lenni, kíváncsi lennék hány embernek nem volt még egy éjszakás kalandja, nemtől függetlenül. Ha volt, és esetleg egynél több volt, akkor az mind kihasznált, sekélyes, hibás értékrendű ember? :F

    Azt is el kellene fogadni
    Én elfogadom, csak nem értek vele egyet. Semmi gond nincs azzal ha egyesek másként gondolják, pont ezért van a topik, hogy megismerjem mások álláspontját.

    [ Szerkesztve ]

    - http://pazsitz.hu -

  • PazsitZ

    addikt

    válasz S-Attila #21 üzenetére

    Lenne egy feltevésem:
    Szóval megismerkedsz egy lánnyal. Feltétlezem, hogy nem az első randin jön szóba a korábbi szexuális élete.
    Tehát jól alakul a dolog, de egyszer csak elmeséli, hogy fiatal korában több egy éjszakás kalandja is volt.
    Ekkor te csak ezért rögtön otthagyod, mert a leírtak alapján fiatalkorában komoly gondok voltak az értékrendjével?

    Az nem szerelem, ami első látásra jön, esetleg valami rózsaszín, ködös maszlag.
    Ezért tettem idézőjelbe. :K

    Több olyat is láttam már, hogy fiatalon összejött pár több évig együtt él és egyszer csak valamelyik fél félrelép. Egyszerűen bevallottam úgy érzi valami kimaradt az életéből.
    Akkor nem jobb ha pl. tizen-huszonévesen "kiéled" magad, kipróbálsz dolgokat, tapasztalatot gyűjtesz, hogy később megbánás nélkül éld le majd az életed a megtalált szerelmeddel.

    Egyébként én is írtam, hogy nem feltétlenül ez a megfelelő és követendő példa.
    Továbbá nem úgy értem, hogy egy életen át ezt a példát követve nincs gond. De az, hogy fiatalkorodban nem veszed olyan komolyan az életet egyáltalán nem hiba, hanem felnőve optimális esetben lesz miből tanulni.

    - http://pazsitz.hu -

  • PazsitZ

    addikt

    válasz S-Attila #24 üzenetére

    Dehogy kövezlek meg. :N
    Bár furcsállom a dolgot és nem értem meg teljesen, de elfogadom és ha ez téged ennyire zavar, tényleg ez volt a helyes döntés.

    De mit jelent kiélni?
    Én konkrétan arra gondoltam, hogy akár egy éjszakás túlzott érzelmek nélküli kalandjai is legyenek az embernek. Legyen több partnere ( persze valamely keretek között :) ), ne csak 1-2 élete során. És belefgér az ha gyakorlatilag csak szexuális vágyak kielégítése a cél és nem csak örök szerelem esetén lehet szexuális kapcsolat 2 fél között.

    - http://pazsitz.hu -

  • PazsitZ

    addikt

    válasz S-Attila #29 üzenetére

    Nem tudom miért így írtam, de szerintem azért lejött a sz-eimből, hogy ez nem elvárás, nem kell, hogy legyen csak a másképp vélekedők részéről túl erősnek érzem a megbélyegzést.

    De lehet én vagyok akkor túl parázna felfogású, de helyesebbnek tartom és szexuális fejlődés szempontjából is hasznosabbnak, ha az embernek azért nem -12 partnere van élete során.
    De még mindig: Nincs baj (saját nevemben leszögezhetem) azzal, ha valaki ilyen, ezt mindenki maga dönti el, csak szerintem ez sem a megfelelő út.
    Sajnálom, ha a beszélgetés során te bármit támadásnak vagy bántásnak érzel.

    - http://pazsitz.hu -

  • PazsitZ

    addikt

    válasz S-Attila #33 üzenetére

    A -12 elírás :D 1-2 akart lenni.

    Nem vettem semmit sem támadásnak, vagy bántásnak.
    Akkor ok.

    - http://pazsitz.hu -

  • nem_tom

    őstag

    válasz S-Attila #26 üzenetére

    Félreértetted a hozzászólásom. Én csak arra utaltam, hogy kicsit sem vonzom a lányokat, szóval ha adódna lehetőség, végigmennék akár ezen is. ("Táncolni, étterem, randi, "széptevés", jó duma, satöbbi") :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • marcias

    őstag

    válasz S-Attila #42 üzenetére

    Teljesen egyetértek veled. Ezt annyival toldanám meg hogy: "Igazából nem értem a problémádat. Sőt kicsit furcsállom is. A szex ma is igencsak hétköznapi dolog." Ha ennél hétköznapibb lenne, számomra pont a varázsát, a különlegességét veszítené el. Pedig, valljuk be, az élet egyik leginkább kitüntetett cselekvéséről beszélünk. És ha így vesszük, a nők ösztönös "körítése" is egyből érthetőbbé válik. Szerintem ez abszolút beleesik az "adjuk meg a módját" témakörébe.

    Steam: marcias88

  • PazsitZ

    addikt

    válasz S-Attila #42 üzenetére

    Ezen a ponton viszont egyetértek veled.
    A Wyll (#40) által leírt dolog is túlzás lenne.
    A kellő szabadság szerintem meg van most is, ahogy írtad akik lazább felfogásúak azért megtalálják egymást, ha akarják.

    - http://pazsitz.hu -

  • tildy

    nagyúr

    válasz S-Attila #55 üzenetére

    Exem mondta anno, hogy az, hogy egy nőt egy pasi meg tudjon szerezni, ahhoz kellenek ezek a kellékek, el kell vinni moziba, vacsorázni ide , oda hogy egyáltalán komolyabban szóba álljon az emberrel, de még sok nő van aki ilyenkor is nemet mond, kvázi kihasználva hapsit, hogy az elvitte ide oda... (Nekem nem kellett sok, megláttam azt végem volt:) -ezt is emlegette)

    Nekem ez az ún. "előjáték", tehát az ilyen vigyük ide-oda a csajszit, játszuk meg magunkat, csak hogy megszerezzük, ez nincs ínyemre.

    Az összejövést megelőző romantikázás mindig pont ugyanarról szól, mint amit a fiúpáva is csinál udvarláskor. Azaz elkápráztatni a nőstényt mindenfélével , azért , hogy végül meg lehessen szerezni ( akár ágybais vinni).

    Köszönöm, ebből nem kérek , inkább adja magát az illető, és ne játsza meg magát csak azért, hogy őt válasszam . Nem egy képbe, egy megjátszott figurába szeretnék beleszeretni, hanem abba, aki a férfi valójában. Ha az a gondolata, hogy ú de meg... , akkor mondja meg, ne fussunk itt felesleges köröket mindenféle színjátékkal. Aztán majd lesz valami válaszom.

    Láttam sok férfit,akinek lényéhez hozzátartozik a romantikázás , ők nyugodtan csinálják. Viszont láttam nagyon sokat, hogy próbálkozik, próbálkozik a romantikával - tudom mi a végcél- de a lénye nem adja át, hogy ez valójában ő lenne. Innentől pedig már csak egy lépés az, hogy azt gondoljam, ez az ember át akar verni .

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz S-Attila #59 üzenetére

    Nagyon félreérted, mert végig nem arról beszéltem, hogy anyagilag kápráztassa el a nőt, ilyet még csak nem is gondoltam. Hanem arról, hogy pozitívabb/másabb képet állítson be magáról , csak azért, hogy a csajnak bejöjjön. Egy vacsora szerintem egy étteremben pont nem olyan, ahol csak ketten vannak. Mozi meg aztán végképp nem.

    Sosem volt "romantikázós" pasim. És olyan se, aki sablondolgokkal próbálkozott volna.
    És magam se vagyok romantikus alkat. Egy természetjárás, kirándulás pl. sokkal inkább ínyemre van (és szvsz közelsem romantikus) , mint a vörös rózsa, vacsora, ajándék triumvirátus.

    Jelenlegi párommal együtt töltött egy nap vett le a lábamról (meg az, hogy előtte 5 éve már ismertem innét a prohardverről, és emberileg akkor is már nagyra értékeltem. Elmentünk buliba mint két jóbarát, hazajöttünk, mint két jó barát , és reggel arra ébredtem, hogy az arcomat megsimítja, . Egész nap beszélgettünk, főztünk, pakolásztunk,stb.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz S-Attila #70 üzenetére

    Tudod , aki a kicsit nem becsuli...
    Az elso kerdesre kevesen valaszolnanak igennel, de a tobbire - kozos fozes / nezelodes szvsz azert joparan .

    Amugy fogalmam sincs , hogy egy normal csajban mi jatszodhat le egy voros rozsa megkapasakor, en max a kulsosegeket latom, mert aterezni nem tudom. Viszont a testbeszedebol kitunik par dolog , peldaul az, hogy szuksege van erre a szinjatekra . ( joreszuknek) .Bennem pedig ez visszatetszest kelt.

    Es nem volt 5 ev, hiszen amikor mar ismertem latasbol, meg javaban az exszel eltem, es az exembe voltam szerelmes. Sot mikor osszejottunk , akkor is meg egy ev kellett , hogy el tudjam az eletembe ot fogadni. De kellett az az egy nap, mert az az egy nap adott eselyt erre, hogy erdemes turelemmel lenni.

    Te sem mondanad, hogy 5 ev kellett, mikor valaki kb latasbol / par irasabol ismersz ( itt errol volt szo) , es semmifele erzelmet nem taplalsz iranta .

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz S-Attila #73 üzenetére

    1. az utso mondatra ertettem a kicist nem becsulit.

    A vegere:
    Nincs benne semmi felreertheto, de nekem meg nincs magyar kiosztasom.

    Lenyeg a lenyeg, hogy olyan mintha itteni csajok kozul valaki ket ev mulva veled osszejonne. ismer igazan? Nem. Resze az osszejovetelnek , hogy most te ide irtal? Nos ebben van velemenykulonbseg, mert szerinted igen, szerintem nem. Szerintem nem kapcsolodik tudatosan itt es most ossze, ezert nem.

    Egyebkent de, lehetseges , hogy a no is mast mutat . De ez elobb utobb kibukik, en jobb szeretem ha elobb bukik ki , elobb latszodika masik foga feherje. Feleslegesen nem szeretek koroket futni.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák