Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S-Attila

    aktív tag

    válasz PazsitZ #28 üzenetére

    "Én konkrétan arra gondoltam, hogy akár egy éjszakás túlzott érzelmek nélküli kalandjai is legyenek az embernek."

    Szerintem nincsen olyan, hogy "túlzott" érzelem. Az érzelem az van, nem lehet kényszeríteni, és nem lehet elfojtani sem.
    A másik: miért legyenek? Miért nem csak lehetnek? Ez elvárás a részedről? Vagy még a társadalom részéről? :F Kicsit olyan érzés ez nekem, mintha a XXI. század legfőbb üzenete az lenne: ha nem vagy olyan, mint a nagy átlag, ha különc vagy, akkor nem is vagy igazi ember, és kiközösítenek. De miért?

    "Legyen több partnere ( persze valamely keretek között :) ), ne csak 1-2 élete során."

    Megint, miért a felszólító mód?
    És mik azok a valamely keretek? A valamely keret teljesen szubjektív dolog, ahogyan az előtted szóló nagyszerűen megfogalmazta. De azért ne legyen már elvárás...

    "És belefgér az ha gyakorlatilag csak szexuális vágyak kielégítése a cél és nem csak örök szerelem esetén lehet szexuális kapcsolat 2 fél között."

    Van olyan, akinek nem fér bele a szerelem nélküli szex, szerintem. Lehet, nem sokan vannak, ilyenek, de vannak. De emiatt nem kellene furcsán nézni senkire, szerintem.
    Az "örök szerelem" pedig picit ironikusan hangzik a számomra. Nyilvánvalóan semmi sem tart örökké. De ettől még a testi együttlét úgy az igazi.

Új hozzászólás Aktív témák