Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S-Attila

    aktív tag

    válasz PazsitZ #18 üzenetére

    "Nem feltétlenül értek egyet az álláspontoddal.
    Sőt az általad leírtak ellenmondanak szeritnem.
    lánnyal..., aki számolatlanul feküdt le pasikkal pusztán azért, hogy ösztöneit kielégítse?
    Jó kis használt csaj, ára egy rézpityke, csak szólni kell neki, és máris hanyatt dől."

    Ebben hol van az ellentmondás?

    "Ez pont az a nézetbeli dolog, ami - véletlenül se vedd bántásnak- de talán a koroddal indokolható :)."

    Ezzel meg én nem értek egyet. Fele annyi idős sem vagyok, mint Vakegérke, mégis pontosan úgy gondolom, ahogyan ő is.

    Ha egy lány önakaratából, mert jól esik neki egy éjszakás kalandokat is előnyben részesít, tudatosan az értéktelen k*rva?"

    Elég durva szóhasználat. De, a egy lány ilyen, akkor szerintem is komoly gondok vannak az értékrendjével.

    "Ugyanez pasiban pedig menő nőcsábász."

    Furcsa, de én is férfi vagyok, és így sem látok semmi erényt abban, ha egy férfi számolatlanul, az ösztönei kielégítése céljából, érzelmek nélkül, csak úgy megdöntögeti a nőket.

    "Egyébként ha találkoznék egy lánnyal, akivel odáig jutnék, hogy a házasság felmerüljön, nem hiszem, hogy a szexpartnereinek száma döntene bármiről is. Ha szereted és ő is szeret téged, akkor mit számít, hogy valaha "nagykanállal falta" az életet."

    Ok. Ez a te hozzáállásod. Azt is el kellene fogadni, hogy vannak, akiknek meg más az értékrendjük, és hogy ez az értékrend nem korfüggő. Én sem vennék feleségül olyan nőt, aki fiatalon, mindenféle érzelmek nélkül odadobta magát valakinek.

    (#17) Crystalheart: az szintén sekélyes érzelmileg, és kellene a fenének.
    Nem mondom lehet igazság ebben is, de nem feltétlenül. Amíg fiatalok vagyok próbálkozunk és mindenkinek más a szexuális éhsége. De előbb-utóbb mindenki felnőhet és megkomolyodhat."

    De nem mindegy, hogy ez a próbálkozás milyen alapokon nyugszik. Ösztönös kielégítése a vágyaknak < = > érzelmekből együtt lenni valakivel. Szerintem.

    Még egy: természetesen, még véletlenül sem azért jöttem, hogy Vakegérke ügyvédjét játsszam, pusztán megragadta a szememet az írás.

Új hozzászólás Aktív témák