Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Viktor77 #39 üzenetére

    Jó, rendben, nem vitatkozom tovább, nem is csak azért, mert "a moderátornak mindig igaza van", elfogadom hogy valamelyest sértő megjegyzés volt.
    Csak nem bírtam szó nélkül elmenni amellett, hogy ezért már bannok röpködnek, ennyi erővel meg lehetne felezni az aktív fórumtársaságot. Mindenki felváltva járhatna pihenőre, mikor ki meri fejteni az erősen szubjektív véleményét olyan témákkal kapcsolatban, amire nem is létezik objektív ítélet (mert egyéntől függően, tág skálán mozog a megítélés a véresen komolyan megvető, és mélységesen imádók tábora közt).

    Szerintem nem is tagadhatnád magad előtt sem, hogy azért banoltad, mert szereted a WoW-ot. Ha kimondottan utálnád, akkor lehet, hogy még te magad is írtál volna ide valami kevésbé sértő, de poénos dolgot, ami nem épp pozitív véleményt sejtet. (Persze finoman, burkoltan, mert hát moderátor is vagy, miegymás...)

    Én is utálom a wow-ot, és meg is mondom, ha valamiért szóba kerül ott, ahol feljön a téma. Ilyenkor akaratlanul is érezheti magát úgy egy játékos, hogy ezzel őt is minősítem. Persze tehetem ezt úgy, hogy igyekezzek ezt elkerülni, vagy úgy, hogy direkt erre utaljak. Azt is tudjuk hogy a legtöbb sztereotípia sem alaptalan ám, de azt is, hogy minden embernek megvannak a saját dolgai, ami miatt egyesek defektesnek ítélik, mások épp ezért megbecsülik, stb.

    Én pl. CSS-ztem régen, mikor valaki leszólta, hogy mekkora zombulás, akkor vagy nem is próbáltam rá reagálni, vagy finoman odaszóltam a levegőbe, hogy "Ja, de engem azért szórakoztat". Nem zavartam ki a szobámból a hóra...

    Ennek ellenére lehet, hogy fogok én még ilyen üdítőt inni, mert van egy-két ismerősöm, aki aktívan wow-ozik, és lehet ő poénból vesz majd egy kartonnal, és mikor ott leszek nála vagy ez lesz a hűtőben, vagy dunavíz a csapban...
    Sőt, ezek után már lehet, hogy én magam fogok venni egy rekesszel poénból. :DD
    Még az is lehet, hogy valamikor gondolok egyet, és elkezdek magam is WoW-ozni, annak ellenére hogy jelenleg szó szerint rosszul vagyok, ha látom egy monitoron.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • cskamacska

    addikt

    válasz Viktor77 #39 üzenetére

    _és_ bántatotta a WoW-ot ;]

    Juliabrilke: én a helyedben vigyáznék :U :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák