Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orimate86

    tag

    válasz choosen #68 üzenetére

    Tudom hogy lehet a win8 ban is keresni,de ehhez minek feltépni egy teljes képernyős ablakot? A másik hogy ömlesztve van minden. Ki akarja rendezgetni az ikonokat miután feltelepített vmit. Jó volt az mappákban amit senki nem latott, de keresni lehetett köztük. Az ikonok hiányát a beállításkban vettem észre. Már nem emlékszem hogy lehet odajutni, de van egy ilyen vezérlőpult féle beállítás menü és legalul van a more settings ami a vezérlőpultba visz. Ez menü ilyen nem túl mélyreható beállításokat tartalmaz. Majd keresek képet róla. A háttérről annyit, hogy soha nem változtattam meg a gyári logon screent illetve a hátteret. Tetszett az alap. Igaz h én sem nézem órákig, de azért kellemesebb volt a szememnek jelszó beírásközben a logon screen nézni mint egy foszöld egyszínű szart. Egy rendszer ne azért legyen gyors mert 8 féle színből állnak a dizajn elemek. Az eltűnős oldal menu tovabbra is idegesítő. Majd én eldöntöm hogy eltűnhete vagy sem. Véletlen jobban felcsapod a sarokba az egeret egy prg bezárásánál és már nyitogatja a pofamba azt a szart. A leállításvmenü meg maradhatott volna a tálcán.

Új hozzászólás Aktív témák