Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zdanee

    őstag

    válasz arnyekxxx #197 üzenetére

    A fórumozás egyik nagy előnye, hogy van időm
    - felhúzni magam azon, hogy valaki nem olvassa el, amit írok és úgy próbál belém kötni,
    - lehiggadni, megfogadni, hogy nem válaszolok, mit izgat, ha valaki nem érti, amit mondtam
    - és aztán mégis begépelni valami lenéző pökhendi megalázó választ, lehetőleg a másik szellemi képességeire vonatkozóan.

    Szóval a gondolatmenet a következő:
    CyberPunk666 véleménye szerint nem a W8 sara, hogy a hardver, amin tesztelték, nem az érintős oprendszerre volt megtervezve (elfárad a kéz, kilazul a zsanér a böködéstől, maszatos lesz). Kifejtette, hogy szerinte az új rendszerhez új hardverek is jók lennének;

    Én például várom azt, hogy itthon egy laza mozdulattal leemeljem a monitort a helyéről, beüljek az ágyba, a felhúzott lábamra tegyem és használjam, mint egy tabletet. Nem az asztalnál akarom tapogatni. Vagy éppen kiviszem a konyhába, és ott csak a monitort tapogatom.
    Amikor pedig dolgozni akarok, ráteszem a konzoljára és bill+egér. esetleg ha van 1-2 jó mozdulat vagy dolog amit egyszerű, akkor ott azt kézzel, de semmiképpen sem elsődleges használatra.

    Erre válaszoltam, hogy ebben a felállásban az jó, de mivel a W8 felülete gyakorlatilag csak erre lenne ideális és nincs rendes "céges" verziója (tényleg, vajon a következő Windows szerver is Metrós lesz?), sokaknak problémás lehet még egy erre tervezett hardverrel is a munka.
    Igen, grafikusunk megtarthatja a számítógépét az egerével meg a Wacomjával, csak mint előbb kifejtettük, a Win8 ezek szerint nem neki lett kitalálva (hanem a táblagépre).
    Q.E.D.

    Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Új hozzászólás Aktív témák