Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Én szeretem a Raid0-t! A párhuzamos műveletek nem akasztják meg úgy a gépet mint egy darab HDD-t! Rar+rar,,,Videovágás+konvertálás,konvertálás+rar, Rar +telepítés....és sorolhatnám a napi szinten előforduló tevékenységeimet! Nem mellékelek táblázatokat mert nem arra élvezek...napi szinten használom, és évek óta bevált,,egy sokkal rugalmasabb felhasználói élményt nyújt a hétköznapokban is!(nem csak kimondottan a sebesség számít mindig hogy gyorsabb vagy sem) Pont ugyanaz mint a két mag négy mag vita volt egy-két éve...az utóbbi ott is sokkal rugalmasabb...(Ha már windows-ról, és multitask rendszerről beszélünk értelem szerüen nem egy feladatot futtatok a gépen álltalában) Aki pedig mindig a kétszer akkora a meghibásodás esélyére hivatkozik...: ha egy HDD-d van az is tönkremehet,,,Biztosan én vagyok a szerencsés,,,nekem eddig még tizen"x" év alatt egy sem ment tönkre...Szerintem a puding próbája az evés,,,ha nem próbáltad, tedd meg....Az SSD biztosan nagyon jó rendszernek, én még azt nem próbáltam,,,hogy miért? mert nekem még drága, és szeretek terpeszkedni...nem szeretek ezt meg azt áthelyezni ide meg oda....
    ez is csak egy vélemény volt a sok közül, mint itt többeké.... :R

Új hozzászólás Aktív témák