Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loituma69

    őstag

    válasz r66 #2204 üzenetére

    Akkor már értem, én 6-8 év alatt kb 20 féle kütyüvel mókolgatottam és alig vártam, hogy az ördögi 500mhz teljesítményű pna-k helyett végre legyen egy komoly hardverrel ellátott gps. Ami meg is lett, de a használhatósága meg sem közelíti a 6-8 évvel ezelőtti wince rendszerű
    gépekét nem ezt vártam. Azt gondoltam, hogy az 1 ghz proci mint a reklámban szárnyakad ad a térkép mozgatásnak útvonal számításnak ami be is jött, de mellette ezer sebből vérzik. Ennek a kütyünek hardver teljesítménye alapján 10-15 másodpercen belül pozicionálnia kellene szabad téren napos időben, a wifinek első bekapcsoláskor azonnal max 5-10 másodperc csatlakoznia kellene a saját hálózathoz. Készenléti állapotban kb 4-5 napot kellene bírnia, kikapcsolt állapotban meg legalább 1 hetet és természetesen soha nem szabadna magától bekapcsolnia se ki. A memoria kártyát 1-2 másodperc alatt fel kellene ismerni nem pedig minden egyes készenléti módból tekergetni és ha véletlenül rossz ütemben nyitom a képernyőzárat miközben éppen az sd kártyát ellenőrzi akkor nem szabadna kiakadnia lemerevednie vagy újra elsötétülni a képernyőnek. A melegedés is túlzott bár engem ez nem zavar. Csak az 1 ghz Xperia arc telefonom soha de soha nem melegedett fel ennyire fele ennyire sem, pedig navigáltam vele több 100 km folyamatosan 40 fokos autóban. Xperia arc telefonomon is 1 évig android 2.3.4 rendszer futott és az xTAB-hoz képest meg amúgy is atom stabil. Egyik hiba sem jelentkezett soha, tehát van összehasonlítási alapom. Erre lehet azt mondani, hogy az Arc nem 35.000ft ez tény, de ettől függetlenül még lehetne kevesebb hiba a készülék szoftverével pláne egy komplet hivatalos frissítés után! Ezek után írom azt, hogy én már az ICS-ben sem hiszek! Jobban hiszem, hogy valaki hozzáértő készít rá egy egyedi romot ami kijavítja a hibákat! pl kelzsoca :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák