Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • xDefiant teszt

    gp A Ubisoft évek óta készül arra, hogy belépjen a gyors iramú hero shooterek piacára is: sok félbehagyott rivális és megannyi halasztás után megjelent végre a fura nevű xDefiant.

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzaboZE

    addikt

    válasz bolcsodal #4968 üzenetére

    Nekem kikapcsolva is. Szerintem nem is kapcsol ki rendesen és ez valamely szoftver jelenléte okozhatja, mert a vészleállítós módszerrel (kikapcs gomb nyomvatartása) valóban nem merül. Gyanítom egy telepítés után megjavulna egy ideig, mert korábban is jó volt ics felrakásakor. Aztán egyszercsak lejön valami frissítés vagy felkerül valamelyik szoftver és azt látom, hogy 1 nap alatt 70%-ot merül :U Szóval mondhatjuk, hogy nem az ics rom hibás, de valamilyen szoftver bezavar. A másik az, hogy nulláról felűlláshoz több perc kell, az már elég hosszú idő, ha még mellétesszük a pozícionálási időt is. Standby-ból persze nem lenne gond, de ott tulajdonképpen csak a képernyőt sötétíti el, fm adón a zene szól, a tokjában jól fel is melegszik. :(

    Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Új hozzászólás Aktív témák