Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joke76

    csendes újonc

    Szevasztok!
    Na én tul vagyok az első NAGY szervizen!
    Folyton lefagyott,forrosodott kb a vodafoneos kishölgy is majdnem eldobta annyira egette. Térerő nulla,zene hallgataskor a hangszorok nulla.
    Anno amit fotoztam nektek hogy megvasarlas uran 4 nappal leesett a hangszoro boritas...
    Na szoval!
    6 napra vissza kaptam a telefont.
    Alias tegnap.... Papiron annyi szerepel hogy szoftverfrissites,kisebb javitasok...
    Na kérem! Az én véleményem szerint kurvára nem az én telefonomat kaptam vissza.
    -Az enyém szürke fém oldalgombos volt,most fekete
    -első napján leejtettem és a szélén levő fém keret eleg mélyen deformalodott...ennyit nem polirozhatnak
    -A telefon hatlapjan egyetlen karc sincs
    -a telo oldala ahol muanyag levolt mar kopva a gumi toktol,eleg feher foltos volt. Annak sincs nyoma.
    -a hatso kamera penge eles,egyetlen karc sincs.
    Valahogy kétlem hogy ennyit bohockodhattak vele...
    A vodafoneos kusholgy mikor bevittem,kozolte velem hogy a hangszoro boritasert onreszt kell fizetnem mert hiaba a red biztositas,onresz nelkul nem csinaljak meg. Egy fityinget sem fizettem. Mondtam a csajnak hogy igy ahogy van kuldje el. De amennyiben nem lesz javitva akkor azonnal bontsak fel a szerzodesemet az ő hibájukra hivatkozva,miszerint nem voltam teljeskoruen tajekoztatva. Nem 20 ezres telefont vasaroltam amire meg en fizessek hogy megcsinaljak.
    És láss csodát!!!! :D
    Egy jooo tapasztalat vegre a vodátol :D

Új hozzászólás Aktív témák