Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ityam

    senior tag

    válasz Lasy #2442 üzenetére

    nem azért mert 1 vagy 2 játék nem megy. hanem azért mert sok kipróbált játéknál ujraindult telepítés közbe még olyannál is amit a 858 blogon ajánlott a a szerkesztő!!!
    És nem azok az idióta játékok érdekelnek amik úgysem mennének mert bármikor belefuthatok egy ugyanolyan esetbe hogy teljesen behal tőle a teló és ha rakok fel már valami módosított rendszert akkor már nehogy azért utasítsák vissza a garit mert módosított szoftverrel használom. Mert ilyen miatt teljesen joggal basznák nekem vissza. És ha ilyen szar a teló hogy 10 játékból 5 nél ujdaindul telepítésnél és csak 20 ból egynél hal be totálisan akkor bármikor belefuthatok hogy elcsesződik amikor megpróbálok felrakni rá valamit.
    Azt pedig meg lehet próbálni megnagyarázni nekem hogy az teljesen normális ha egy játék telepítése közben ÚJRAINDUL a telefon! Senki nem mondta hogy ilyen előfordult volna, se olyat nem írt senki hogy telepítést nem csinálja meg de úgy behal hogy utána be se lehet kapcsolni a telót.
    én kb 20 játékot próbáltam ki a telóval. ebből kb 6-7 nál játszotta el hogy újraindult a teló telepítésnél. és 1 nél halt be teljesen. tovább nem kerestem. biztos lenne még egy csomó.

    A szerviz is először azt írta hogy azért csinálja mert nem megfelelő felbontású játékokat próbálok. Ezt elfogadnám ha feltelepülne a játék és nem indulna el. de a telepítésnél nem szabad ilyet csinálnia!!!!

    Gondolj csak tényleg abba bele hogy felrakok egy smartluckyt vagy CM7 et és akkor hal be úgy a teló hogy nem tudom bekapcsolni.... akkor én fogok szívni mert akkor már jogos nak fogják venni hogy én berheltem és ezért már nem cserélik/javítják/frissítik...

    egyébként igazad lenne. hülyeség lenne fennakadni ilyenen, de nem akarom hogy egy hibás telefonom legyen. Ha máshogy nem így juttatom a tudomásukra hogy folyamatosan nem lehet bekapcsolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák