Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • etooo

    senior tag

    válasz w.miki #2893 üzenetére

    Elvileg nem lassabb/gyengébb, max pár mega rammal kevesebb lehet a szabad, mert a tts hajlamos gyorsítótárazni magát.

    poffsoft:
    Bocs, az a hsz valamiért teljesen kimaradt az olvasatomból :B
    Igen, a kitchen arról szól, hogy összeállítasz magadnak egy témát, utána a megfelelő fájlokat feltöltve módosítja azt az általad beállított dolgokkal. Namost mivel mi CM7-et használunk, ezért elég egy CM7-es témát feltölteni, ahogy írja is, pl. az Androidian.apk-t, és azt fogja módosítani, majd fel lehet telepíteni, és a theme chooserben ki lehet választani.

    Svox-os kérdésre nem tudom a választ, de sokból nem tart kipróbálni, csak egy root joggal rendelkező file explorer kell hozzá.

    Oldmarket jó, de abban manuálisan kell kiválasztani, hogy melyik marketet akarja az ember, és én nem ilyen megoldást kerestem. Nomeg +1 helyfoglaló program.

    beefjeez:
    Érdemes olvasgatni az xda-s topicot is, sok minden fény derül belőle. Például, hogy szoke12 zenehallgatós problémája sem volt egyedi, illetve többen is panaszkodtak a zöldhalál miatt, szóval nem a light rom hibája egyik sem.

    szoke12:
    Ha esetleg a v0.7et buheráltad, abban "gyárilag" hibás a wifi, a rejtett ssid-s hálózatokra nem tud kapcsolódni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák