Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz e-newsee #118 üzenetére

    Csak a vizsgát szüntették be. Senki nem tiltotta meg a rutin oktatást, csak oktatóra bízzák, hogy mehet-e forgalomba vagy sem.
    Teljesen értelmes döntés volt eltörölni a vizsgát.
    A feleségem nem rég tanult meg vezetni. Bár nem konkrétan rutin pályán de egy totál elhagyatott részen gyakorlatilag megtanulta azt amit egy rutin vizsgához kellett.

    "Anno egyik osztálytársamat addig nem vitte ki a rutinpályáról az oktató, amíg menet közben, odapillantás nélkül nem tudott váltani, vagy lámpát kapcsolni."

    Szóval lehúzták. Engem is próbáltak anno, de szóltam, hogy ne szórakozzunk. Természetesen a rutin és a forgalmi vizsgám is simán meglett elsőre.

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz e-newsee #118 üzenetére

    A vizsgát törölték el, nem az oktatást.

    Az oktató dönti el, hogy kit és hova visz, minden nagyobb városban ,faluban van olyan hely ahol van lehetőség rutinpályán, vagy forgalommal kevésbé terhelt területen.

    Én pl. rutinpályára nem megyek be, van egy nyílegyenes út, kint a város szélén, ahol autóktól mentesen lehet minden olyan dolgot csinálni, amit anno a rutinon.

    Minden oktató látja úgyis ,hogy a tanuló mire képes, és hogy mikor mehetnek bentebb a városban.

    De magát a rutinvizsgát én is visszahoznám, az alapoktatást 15-re emelném kötelező óraszámban, a forgalmi vezetést pedig kötelező 25-re emelném.

    Így egy 40 órás komplex időkeretet kapnánk, és a rutinvizsgán már lenne vizsgaélménye is, nem a forgalmi vizsgán fosná le mind a bokáját...

    De hát minket oktatókat nem igazán kérdeznek meg....

    Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

Új hozzászólás Aktív témák