Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Huma #16 üzenetére

    egyszer akartak velem gépet vásároltatni, letettem eléjük egy aktuális ibm árlistát, kiszaladtak tőle a világból.
    azóta ezzel sincs semmi gondom.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • ViZion

    félisten

    válasz Huma #16 üzenetére

    Nah, egyik ismerős megkért anno, hogy segítsek laptopot venni. OK, mi a keret? 200k. Az jó, abban amire nekik kell már lehet bőven tartalék is, valami i5 lapos, etc...
    de kellene tablet is. OK, hát nem a szakterületem, de nézegettem, stb. Mire beértek a boltba, a 200 k-ból jóval kevesebb lett, amibe a tabot is akarták belepréselni. Mondom az úgy már rizikó. De olyan ajánlatot kaptak, hogy az 50k tab mellé 85 k a laptop. De az harmatos fos. De az FEHÉR (!!!NÉGY!!!) és toshiba. Mondom: na az csak HIBA, ne azt. Végül találkoztunk, öröm, mert 85 k-ért odaadták a Toshibát... :W

    ...erre mehettem, mert hol-ez, hol az nem jó, akad a világ rajta, még a kis játékaik sem az igaziak.

    Másik, amit korábban írtam valahol talán: boltból a szomszéd elhozott 3 routert, mert melyik legyen? 5k, 8k, 10k. Mondom a legkisebb ne, a két antennást 8k-ért üzemeljük be. De a kicsi nem lenne...? NEM. Lassú, régebbi, egy antennás, itt az egyik antenna helyére az udvarit rátekerjük (tanyán lakunk, kint is kell wifi a réten!), kész. :DDD de az 5k-s nem elég??? NEM B+ NEEEM.

    Zárójelbe a konyha gránit, egy-egy kör szeszre a hétvégén a dupláját kivágja zsebből. :K Ettől függetlenül jó srác, csak ilyennel a világból kikerget. Könyörgöm a routert, laptopot, hasonlókat nem egy-két hétre vesszük (már a többségünk), abból olyan kell, amiből nem lesz megbánt termék fél év múlva a vaterán vagy az aprón... szerintem.

    bambano: PRO level. Beteg, de PRO! :R ;]

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz Huma #19 üzenetére

    Az a baj, hogy a PC "csak egy doboz" az átlag emberek szemében... azzal nehéz felvágni. Viszont egy TV! Az látványos, na azzal lehet villantani! Ez sokaknál szempont.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák