Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #16820480 #42 üzenetére

    Ugyan. Tagolod, mert tudod, hogy van limit, a fogadó fél meg látja, hogy utána még írsz. Én is szoktam Discordon kisregényeket írni (meg lehet, hogy már észrevetted, de itt is), pedig a PH!-val ellentétben az nem fórum, de még soha nem akartam megindulni a sínek irányába a 2000-es limit miatt.

    Elküldöd a képeket egyesével-kettesével. Brutális, hogy kétszer kell drag & dropolni. Az ingyenes verzióval. :))

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • válasz #16820480 #42 üzenetére

    Azért azt is vegyük figyelembe, hogy a Discord egy mekkorka cég a Microsofthoz vagy a Facebookhoz képest, azért végesek az erőforrásaik. És maradjon is meg ilyennek, nekem bőven elég a 8MB-nyi képfeltöltési limit, 1-1 kép feltöltésére éppen elegendő, albit meg ne erre akarj felrakni.

    Azt hiszem discourse fórumon van úgy, hogy mindig rá kell mennem hogy mutasson többet ha olvasom a hozzászólásokat, igen macerás mindig külön kattintgatni, ha látni akarom az egészet.
    A posztodat hossza alapján ha ennyi a 815 karakter, akkor úgy ítélem, hogy már a 2000 karakter is követhetetlen szerintem egy ilyen üzenetküldőn, ami direkt rövid és velős kommunikációra lett kitalálva. Minden másra itt a fórum...meg a Mastercard. :P

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák