Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz #09819904 #104 üzenetére

    Már ne haragudj, de mit jelentettem én ki a Win 9 kapcsán??? Semmit. Azt mondtam, hogy HA nem lesz használhatóbb a rendszer, akkor bukta lesz. Ez nem kijelentés. Ez egy feltevés.

    Ami a Win8-at illeti, eddig kb. egy tucat gépen (beleértve laptopot, tabletet, PC-t) volt "szerencsém" szívatni vele magamat, és az összes platformon sokkal instabilabb volt, mint a W7. PC-n láttam úgy meghalni a W8-at, hogy többé soha el sem indult reinstallig. Pedig próbáltunk mindent, a csökkentette módtól kezdve a CD-berakásos baromságig. Reinstall lett a vége, csak nem a 8 hanem a 7 került vissza, ami azóta is atom stabilan megy a gépen. Külön vicces, hogy néha a modern appok lassabban nyílnak, mint az asztali verziók. Pl képnézegető tipikusan ilyen. Asztali képnézegető egy szempillantás, a modern képnézegető néha másodperceket tölt.
    Azt is imádom, hogy a legtöbb modern app, ha bezárod, és később újraindítod, felvillantja a legutóbbi használat utolsó képeit. Vicces, mikor rákattintasz a családi képekre, és bevillantja egy másodperc erejéig a félmeztelen Kapócs Zsókát. Akkor lehet magyarázkodni, hogy hát te csak "véletlenül" töltötted le a playboyos képeket... anyád...
    Az is vicces, hogy tableten nem lehet megolodani, hogy kikapcsold a képernyőt. Mert ha lezárod, akkor azzal alvásba küldöd a gépeb (és ezzel sleep-be megy az összes asztali alkalmazás, csak a modern appok működnek tovább). Tehát azt el lehet felejteni, hogy éjszaka a tabletedre torrentezzél. Ill megoldható, csak 12 óráig menni fog a kijelzője is.
    Konkrétan ahol van az energiabeállítási lehetőség, ott hiányzik egy menüpont. Mint ahogy a képernyőkímélőnél sem lehet beállítani, hogy az legyen a kímélő, hogy kikapcsolja a monitort. Nincs ilyen opció. Asztalin van, tableten nincs. Olyan van, hogy fekete képernyő lesz a képernyőkímélő, de ettől még a háttérvilágítás bekapcsolva marad. Idióta állatok voltak, akik a Windows 8 tabletes részét tervezték. Jah, meg azok is, akik az asztalit.

    [ Szerkesztve ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák