Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Szabesz #71 üzenetére

    Nem az a lényeg, hogy lan kábel, koax kábel, telefon kábel, 3-5 eres vezeték stb..

    Az a lényeg, hogy nem rádiós kapcsolat esetén, ha valamit rádugsz egy drótra, és a párját egy teljesen különálló másik drótra, akkor a 2 eszköz közt nem lesz kapcsolat.

    Annyi volt az eszmei mondanivaló, ha a gépedbe dugott lan kábeled másik vége a levegőbe lóg, akkor azon nem lesz neted.

    Nem kell sarkítani, és a legbonyolultabb részletekig feltúrni a dolgot, a lényeget kell meglátni, józan ésszel.

    Mondjuk nekem könnyebb, mert én a gyakorlatban is csinálom. Gondolom én meg mást értenék meg nehezebben.

    (#72) ArchElf

    Semmi gond ezért van a fórum, hogy megbeszéljük, és tanuljunk egymástól. Én is sokat tanultam itt, amihez hülye voltam, és vagyok.

    Nekünk is csak egy fázis van otthon, de ahonnét most írok ott 3 van. Villanyórából meg van 1 és 3 fázisú is, kívülről nincs nagy különbség köztük, feketék. :DDD

    Ahol csak 1 vezeték jön be, ott ugyan az a fázis van az egész lakásban, így gond nélkül használhat két ilyen eszközt bárhol. Így Te is megteheted, hisz most nagyon jó árban vannak. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák