Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2xar

    tag

    válasz D1Rect #279 üzenetére

    "Szerinted véletlen, hogy a mai ismert "modern világ" és az általad démonizált egyén érdekének kialakulása egybeesik?"

    Egész pontosan azt írtam, hogy erről lehet vitatkozni: "megkérdőjelezhető, hogy az egyensúly ilyen eltolódása miatt, vagy annak ellenére (esetleg függetlenül) történt. "

    Szövegértelmezésed tehát 1-es alá.

    "Ha igaz lenne amit állítasz(miszerint az a látásmód gyorsabb fejlődést eredményez), akkor nekünk kellett volna beérnünk őket..."

    Vitathatatlan TÉNY, hogy számukra ez a módszer az utóbbi évtizedekben gyorsabb fejlődést eredményezett.

    Az érvelésed alapja pedig, hogy mi előnybe kerültünk és ennek az előnynek csak egyetlen oka lehet: a szabadalmi rendszerünk. Ez egyszerűen non-szensz. Ha nem tudsz a többi kismillió tényezőről és különbségről, ami Ázsia és a Nyugat között van és volt és ami különböző pályára állított minket, akkor javaslom egy történelemkönyv kézbevételét. Meg fogsz lepődni!

    Amit a multikról írtál azt úgy hívják "szalmabáb" érvelés. Nem írtam semmi olyasmit amit te megpróbálsz ("gonosz multi", meg "munkaszervezés", hogy jött ide? LOL) a tollamba adni. Kérlek arra szorítkozz, amit én írtam és az ellen próbálj meg érvelni (az eddigieknél kicsit hatékonyabban), nem az ellen, amit Te belefantáziáltál és hozzáköltöttél. Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák