Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Manéni

    csendes tag

    válasz pibácsi #645 üzenetére

    Már próbáltam válaszolni, de nem engedett a rendszer, azt írta ki, hogy várjak türelemmel, míg valaki válaszol.
    Be lehet ezt állítani, hogy bármikor válaszolhassak, ha többen segítenek? Próbáltam új hozzászólást, arra is kiírta.
    Szóval még tegnap este átdugtam, ugyanaz volt.
    Közben délelőtt bementem Pécsre, vettem olyan kábelt, amit ajánlottál, mert nekem csak olyan volt, aminek a jackje hüvely. Sajnos a laptopon nincs line bemenet. Összvisz egy vga kimenet, 2 usb, egy mikrofon,egy fejhallgató csatlakozó, meg egy ethernet.
    Próbáltam azt is, hogy az öreg TV-vel összekötöttem, mert ott van audió out, abba dugtam a piros és fehéret, a lejátszóba a sárgát, de azzal sincs hang.
    Kipróbáltam, amit liksoft ajánlott. Az a gyanúm, hogy valami a kártyáknál nincs rendben, de ezt én nem tudom megnézni.
    A honectest félre raktam, az obs-el próbálkoztam, de ugyanaz.
    djnice reagálására annyit, hogy átmásoltam egy rövd próbaszakaszt az egyik külső merevlemezemre, ami usb-s és az LCD TV-n ugyanolyan volt a kép, mint az öreg sonyn, semmi élvezhetetlenség, csak nem nagyította 16:9-es képbontásra.

Új hozzászólás Aktív témák