Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KOX88

    csendes tag

    Nyilvánvalóan nem véletlenül frissíti az ATI havonta jelentősen a drivereit, minek köszönhetően 8.1-nél tartunk (lassan 8.2-nél ugye 08.02). A tesztben, ha jól láttam 7.11 Catalyst-et sikerült felkutatni. Úgy emlékszem már az ezt követő 7.12-es driverben másfélszeresére gyorsultak az újabb ATI-k (World in conflict 30fps ről 48fps)
    Valahogy mindig arra a jutok, hogy mostohán kezelik a másik felet az újságírók.....
    Gondolom egyedül vagyok a nézettel, mi szerint nVIDIA tisztességtelen módon minden erejével a saját kénye-kedve szerint alakítja a PC VGA piacot. nVIDIA logó egész véletlenül minden játék elején. Játéfejlesztők nVidia-ra optimalizálnak, nVIDIA pedig felhasználja az infókat a tervezésnél. A gond csak ott kezdődik amikor még az ATI-t éri kritika a másik fél áskálódása miatt !!!
    Alaposan körüljártam a témát az utóbbi időben....(hivatkoznék itt ABU85 szakértő hozzászolásaira, maximális elismerésem!!! nézzetek szét 2900XT fórumkban már ).. és arra jutottam, hogy az ATI kártyái nemhogy lemaradásban lennének, hanem magasan túlmutatnak a jelenleg is mesterségesen, főleg nV érdekből fenntartott technikai szinten. Van, amit láttatni akarnak velem, és van, amit látok...
    Remélem rövid idő alatt beigazolódik a feltevésem

    Sziasztok!

    KOX

Új hozzászólás Aktív témák