Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pollux66

    tag

    "Egyes LG OLED tévék már három éve üzemben vannak, és azóta nem nagyon lehet hallani olyan hangokat, hogy tömegesen romlanának el."
    A képen szereplő 970-esből ahány db-ot értékesítettek annyit hoztak vissza egy nyugat-magyaro.-i Media-ba.
    Volt olyan hogy a frissen kibontott termék élének érintésétől(!) elrepedt a kijelző. Nem ez nem vicc. Ott voltam láttam. És még csak nem is szakbarbárság történt. Valószínűleg a panelben gyárilag olyan felületi feszültségek keletkeztek, aminek az eredménye kiállításkor jött elő. U.ez a tv a gyári szervizelés után egy héttel egy sornyi pixelhibát produkált.

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

  • Pollux66

    tag

    válasz elefant #5 üzenetére

    Szia!
    Hát azt kétlem hogy kiadnának bármilyen ilyen infót. De vágódjak hanyatt a a klaviatúrám mellett ha nem így volt! Az üzletet meg nem nevezem, de én az egyik cég promótereként végig követtem az eseményeket...lévén ott dolgozom! :) A panalrepedés úgy történt hogy a kiállítás után konkrétan az egyik ott dolgozó csaj megérintette(!!!) a káva szélét hogy "wow de szép!" aztán reccs és tény mi tény hogy az LG a panel elrepedésénél nem ismerte el 100%-osan a felelősséget. Elvileg az LG és a csaj fifty-fifty állták volna a javítást egy akkor 999.999-os TV-ért! Csóri csaj teljesen összetört! :)) Aztán végül is nem lett az egészből semmi az LG megjavította saját káron. Ezután ugyan ez a modell a szervízből megérkezést követően 1-2héttel egy egész sornyi alpixel hibát produkált (zölden virított az egész)

    [ Szerkesztve ]

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák