Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz arty #226 üzenetére

    Szerintem meg az alma akkor is faszább gyümölcs mint a barack. Kb ez az ami megy a topikban.

    Nekem volt konzolom volt pc-m, mindkettőből több generáció. A megvásárolt játékok számától, a plusz időráfordításon (használt játék és vagy hardware) át, a felhasználási módon keresztül(multi, előfizetések) pont úgy hasonlítható a két dolog mint az alma és a barack. Személyes tapasztalatom az, hogy x360-nál jöttem ki pc-vel egy árban, szimplán véletlenül. Egy mostani konzol hosszú távon nálam drágább lenne, mert nincs időm csencselni, de nem sokkal lenne drágább szerintem. Rohadtul nem a pénz a döntő tényező kinek mi kell, szerintem. Aki az egyiket meg tudja venni az valószínűleg a másikat is. Konzolnál egy hatalmas és vitathatatlan negatív pont áll, a korábbi generációhoz képest is: az egy év garancia, de ez is emberfüggő kit mennyire zavar. De pont a garancia időbeli eltérése miatt már csak tippelni sem érdemes melyik vonal az olcsóbb forintban kiszámolva...szerintem nem ez a döntő.

    És csak remélni tudom hogy nem az ilyen jellegű ph cikkek alapján vásárolnak az emberek bármely irányba.

Új hozzászólás Aktív témák