Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85552128

    törölt tag

    válasz arty #226 üzenetére

    Tehát te eladod annyiért amennyiért én első nap vettem :C
    Az meg, hogy az accomon "rohad" kit érdekel ? Mindent digitálisan veszek és egyre többen így tesznek (konzolon is) úgy meg ott sem tudod továbbadni. Ráadásul eleve olcsóbban vettem és bármikor újra játszhatok vele...
    Windows 8 kulcsot pedig ~10k-ért szinte bárhol veszek.

    "pécén a multiért nem fizetsz, olyan is .... (csíterparadicsom)"

    Jaj igen, mindenki cheatel minden játékban nem is tudom hogyan játszunk még :))
    A trolloktól nem véd meg senki konzolon sem és cheat sem kell hozzá a különbség az, hogy te még fizetsz is érte ... :K

    A másik dolog, hogy úgy állítom be magamnak a grafot ahogy akarom, nem pedig úgy, ahogy a fejlesztőnek volt muszáj, hogy beleférjen a 900p@30-ba és nézzen is ki valahogy...
    Ha nekem nem kellenek árnyékok/AA akkor kikapcsolom és feljebb veszek valami mást, akár a felbontást, vagy feljebb sem veszem és kapok több FPS-t.
    Elhiszem, hogy "egyszerűbb" konzolon játszani, de ne próbáljátok már beállítani, hogy olcsóbb, vagy "minőségibb".

    [ Szerkesztve ]

  • Shing

    őstag

    válasz arty #226 üzenetére

    Unalmas már ez a sok erőltetett érv. Mert egy konzolos nem vesz új gépet, áh. 15 éve ott rohad a P4-es, XP-s csoda. Te is veszel op. rendszert és fejlesztesz ugyan úgy. Ezt valahogy elfelejted beleszámolni. Na meg persze, minden játékot eladsz miután kitolod. Én valahogy szívesen játszok egy 10 éves játékkal is, főleg ha van multi. Persze ahány felhasználó, annyi szokás. Csak akkor nem kellene tényként kezelni az érveidet. :)

  • Peat;)

    veterán

    válasz arty #226 üzenetére

    Szerintem meg az alma akkor is faszább gyümölcs mint a barack. Kb ez az ami megy a topikban.

    Nekem volt konzolom volt pc-m, mindkettőből több generáció. A megvásárolt játékok számától, a plusz időráfordításon (használt játék és vagy hardware) át, a felhasználási módon keresztül(multi, előfizetések) pont úgy hasonlítható a két dolog mint az alma és a barack. Személyes tapasztalatom az, hogy x360-nál jöttem ki pc-vel egy árban, szimplán véletlenül. Egy mostani konzol hosszú távon nálam drágább lenne, mert nincs időm csencselni, de nem sokkal lenne drágább szerintem. Rohadtul nem a pénz a döntő tényező kinek mi kell, szerintem. Aki az egyiket meg tudja venni az valószínűleg a másikat is. Konzolnál egy hatalmas és vitathatatlan negatív pont áll, a korábbi generációhoz képest is: az egy év garancia, de ez is emberfüggő kit mennyire zavar. De pont a garancia időbeli eltérése miatt már csak tippelni sem érdemes melyik vonal az olcsóbb forintban kiszámolva...szerintem nem ez a döntő.

    És csak remélni tudom hogy nem az ilyen jellegű ph cikkek alapján vásárolnak az emberek bármely irányba.

Új hozzászólás Aktív témák