Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz mlinus #240 üzenetére

    "ügyes példa", mondtam én hogy ki lehet hozni egálra - csak nem biztos, hogy ez a realitás. legalábbis a környezetemben a legtöbb konzolos adja-veszi a játékait, megy a cserebere, mert sok játékot az ember nem akar a polcán tartani örökké ... olyat, aki nyitóáron veszi a játékokat és sose adja el őket: csak egyet ismerek :)

    pl amit mostanság megtartósra veszek, azt a hómtársammal (egymás gépén ott az accunk) vesszük, igy máris 18/2 a bekerülési ár konzolon is (ezt nem lehet eladni) ... szóval akkor maradjunk annyiban, hogy én nem általánosítanék ;)

    nekem amugy van box és pécé is és pl a wolfensteint xboxra vettem: 4k volt a kieg digitálisan, 2k-t buktam az alapjátékon, igy 6k lett a teljes élmény (és az egyik örökre meglesz - az accomon) - ha steamen kivártam volna a nyári akcioig, akkor is majdnem 8k lett volna az ára. más példát még nem tudok mondani, de a cod szériát is konzolon szoktam tolni, így a 6-7 órás szingli 2-3-4 ezerből megvan... (pécén meg az ezer éves részek is 4-5-6 ezrekbe kerülnek, az ujak meg bőven 10k felett, ami azért egy 6-7 órás kampányért szinte rablás ;) )

    mindegy, ezeket csak azért írom, hogy szélesítsem a pécések látókörét, mert sajnos sok a csőlátó...

    ---

    ps3on játszottam a gta5-el kb 20-22 órát online, sose láttam csalót - konkrétan furcsaságot se, amiből arra következtettem volna, hogy esetleg csal

    ezzel szemben a haver, akivel nyomtuk az online-t péesen is, megvette pécére (én xbonon nyomtam végig a szinglit és egyelőre a pécés multira nem vágyok) és azt mondta, hogy rövid tesztjátékai alapján kb minden szessönben van egy mocsok csaló - akik meg se próbálják álcázni a csalást, gyakorlatilag mindig van aki előbb-utóbb szét-trollkodja a játékot (értsd: hozzádvág iszonyat pénzt, elveszi a fegyvereid, mindenkit megöl a pályán, stb-stb) - ennyire nem durva a bf széria pl, sőt konkrétan semmi más se, ill. ott rejtettebben nyomják a csíterek, mert azt azért látni, hogy a cheatgyáraknak jól megy, tehát használják a cuccaikat :(

    mondhatnám, hogy az onlájnt a felügyelt(ebb!) játéktérért fizeted, az ingyenjáték csak kedves plusz (valójában dögöljön meg érte az ms, hogy ezt meghonosította! :( miattuk már a sony is beállt a sorba sajna, nincs választásod, ha multizni akarsz konzolon :( )

    ---

    szerintem szumma-szummárum a pécé igazi és elvitathatatlan előnye az a jobb minőségű játék, mégha ennek esetleg felára is van - konzolon kapod, amit a fejlesztő összelapátolt, reményed sincs, h a szaggatást kiküszöböld pl. - hacsak pecs nem jön, de a valódi nagy változást hozó elég ritka.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák