Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    válasz Madwe #114 üzenetére

    Én csak azért vagyok mérges, mert habár nem nappaliba szeretnék venni, de gondolkoztam rajta, 200k volt a határ, aztán rá beszéltem magam az OLED-re, mert szeretem a valódi feketét stb, alapjába véve világos a szobám, de esténként pl én is megnéznék egy filmet, leginkább a rohadt felhősödés az ami kiakaszt az LED-nél, és marhára felbosszantana ha valami csoda folytán nálam beégne, ami a teszteket nézve nem is csoda, mert lehet a többség tulaj az hétvégente kapcsolja be 1 filmre és örül neki hogy nem ég be, de akinél reggeltől estig megy a tv az nehogy már ne legyen normál felhasználás

    Nyilván én is akkor tudnék rendesen érvelni ha már 1 éve hajtanék egyet a saját szokásaimmal, de tesztelgetni nincs pénzem kiadni fél millát akkor inkább veszek egy rally autót :D Ezért csak a teszteknek tudok hinni, ez a teszt pedig szerintem jól szemlélteti , mert lehet nem 6. hétnél égne be nálam csak a 12.nél de akkor se lenne 3 havonta szervizeltetni egy tv-t amit lehet majd a végén nem is javítanának mert nem rendeltetés szerűen használok :D

    ecaddsell: miért elképzelhetetlen? nem mindenki 4k Filmeken meg Netflixen él csak, nyilván nem valós amit mondtam, de van hogy jó pár óráig csak 1 adó megy

    [ Szerkesztve ]

    Xbox One: bandymnc

Új hozzászólás Aktív témák