Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz MaCS_70 #36 üzenetére

    Én próbáltam használni pw600-at irodai környezetben és alig látszott a képe. Ezeknék nagyságrenddel erősebb, telepített projektoroknál is kellett sötétítés a legtöbb helyen (igaz ott nagyobb méretben ment a vetítés, mert nagyobb csapat volt).

    " ha valakinek a személyes igényeihez nem passzol egy megoldás, akkor az miért akarja meggyőzni a világot arról, hogy akkor az másnak sem lehet jó."

    én meg azt nem értem.... nem sértésből, de igencsak alacsony igénszint lehet, ha gyertyafény erősségű prezentációt imádnak a kollégák. Persze a semminél jobb, de neken egyáltalán nem olyan tapasztalataim vannak, mint neked. Persze, lehet, hogy olyan helyen jársz, ahol a fáktól nem jut be külső fény az épületbe és elég csak a lámpákat lekapcsolni. Vagy észak-norvégiában tanulsz télen :)

    Vagy az lg hazudik nagyot felfelé, vagy a Philips számolja sokkal szigorúbban a lumeneket. (ledeseknél sokszor nem ansi lument reklámoznak a cégek*)

    *szerk: a 600 lumenes lg pw600 és a 800 lumenes pw800 kapcsán is azt írják, hogy valós ansi méréssel 225 körül vannak. Ami nem meglepő, mert egyforma 65W-os tápegységük van. Sajnos nem találom most azt az oldalt, valami nagy projektoros oldal volt, ahol mérések eredményeit feltüntették sok típushoz.

    Talán abban kiegyezhetünk, hogy mindenki próbálja ki, mielőtt költ rá és akkor biztos lehet abban, hogy megfelelő az igényeihez. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák