Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Picturemaker

    őstag

    válasz #64791808 #58 üzenetére

    Üdv!

    Én is fel akartam rakni, de ha nem lehet egyedi felbontást kreálni, mert nekem szükséges, akkor inkább nem próbálkozom vele.

    A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

  • c41r0^

    őstag

    válasz #64791808 #58 üzenetére

    Aki a driverrel szív, az úgy csinálja a reinstallt, hogy nVidia driver leszed, nem indítja újra a gépet, DriverCleaner Pro nVidia reg. pucolás, CCleaner reg. pucolás, majd utána reboot és új driver telepítés, ez 100%, hogy bejön

    Én is feltettem ezt, megjelenítő: LG 32LC51 (1366*768), DVI->HDMI kábel.

    1. alapból nincs 1366*768, de ha bemész a "change the signal or HD format" menüpontba, kiválasztasz egy 720p-t, majd resize-olod a képernyőt (overscan), majd visszamész natív 1360*768-ba, akkor nekem előjött az 1366*768 is a felbontáscsúszkán, de nem jó...ugyanis nálam a driverben beállított 1366*768 sem 1:1 pixel-mappinges, hanem overscanned egyből, tehát ebből azt vontam le, hogy a DVI-HDMI kábel HDMI1 csatin + a TV-m elektronikája csak az 1360*768-ban tudja a full natív 1:1 pixelmapping felbontást

    2. nálam van "manage custom resolutions" menüpont, csak "advanced" nézőpontra kell állítani

    szerk: ja, viszont a PhysX demók eltűntek (sőt, a PhysX menü beépült a Control Panelbe és csak enable/disable választható), az előző driverpakkban benne voltak

    szerk2.: azt nem értem viszont, hogy a manage 3d settings/program settingsnél pl. a Doom3nál miért nem lehet az anizót beállítani, holott az OpenGL alatt az támogatott...mind1, én megoldom RivaTunerrel, de akkoris fura

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák