Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waccamár

    senior tag

    válasz nemlehet #33 üzenetére

    Semmi közöm a telekomhoz, nem vagyok elfogult, szimplán csak ügyfél vagyok, aki szerint ez egy olyan feature, ami miatt nem ér hátrány - ez a saját tapasztalatom. 10+ éve egyetemistaként dolgoztam egy ideig T ügyfélszolgálaton - hamar ott is hagytam, mert a betelefonálók 99%-a fogalmatlan gyökér volt aki velem ordítozott mert nincs net és nem ugrok azonnal személyesen javítani, csak hibajegyet veszek fel.
    És ha hiszed ha nem, az esetek nagy részében egy szimpla router újraindítás megoldotta a dolgot. Sokszor láttam, hogy nem történt meg az újraindítás, mégis azt mondták. Aztán amikor tényleg megcsinálta, akkor jééé, működött. Sokszor a "be van-e dugva a kábel" kérdés is használt, mert jééé hát a kutya biztos kihúzta. Sokszor pedig egyértelmű volt, hogy a hálózattal minden oké, és a user oldalán van a hiba, amit nem tud a telekom megoldani.

    Azért írtam, hogy nem érted a lényeget, mert pont azt írtad, hogy ha azt mondod, hogy kapcsoljon ügyintézőhöz, akkor te azt várod el, hogy kapcsoljon ügyintézőhöz.
    Közben meg pont az a lényeg, hogy NE kapcsoljon ügyintézőhöz, hanem előbb próbáljon az automata segíteni.

    Vanda előtt meg egy átláthatatan menürendszeren kellett magadat átvergődni ahhoz, hogy kapcsoljanak, ott sem az ügyintézőnél csörgött ki.

    Persze, nem 100%-os és igen, ezzel valójában a telekom jár jól, ez számukra költségcsökkentés.

    Viszont tényleg értetlenül állok az előtt, hogy nem boldogultok vele. Nekem miért sikerült?

Új hozzászólás Aktív témák