Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Srodney #4 üzenetére

    Idén legyél zöld, legyen LED! 3 hónap múlva: védd a természetet, minden vacak, vegyél OLED monitort... jövő karácsony: A TE monitorod nem 3D??? Ciki... :D
    Én meg a fogyasztói társadalom szégyenfoltja vagyok a Samu 2253 LW-vel... nem is akarom lecserélni.

    A fentiektől eltekintve tényleg jók a monitorok, AOC árban is vállalható. A válaszidő, kontraszt és a csatik mellé esetleg a színtér lefedettséget is lehetne írni -ha érdemes.

    Amit nem igazán tartok fontosnak, az a vastagság. Mivel ezt átlag user nem a falra rakja fixen, mint pl. TV-t, a talp miatt pont mindegy nekem, hogy 13 vagy 63 mm. 20 és 24˝-os CRT után meg pláne :)
    Nem vagyunk egyformák, lehet, h másnak fontos :F .

    Malachi: jön a karácsony... a nyár az inkább uborkaszezon, nem monitor. CRT-ről érdemes váltani. Ha van egy LCD monitorod, és elégedett vagy vele (képméret és egyéb tulajdonságok), akkor meg nem érdemes cserélni. Mert annyival nem fogyaszt azért kevesebbet...

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák