Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Abu85 #46 üzenetére

    Akkor sem fordulhat az elő, hogy kéretlen megjelenik egy üzenet a cégtől akinek a vásárlója vagyok és olyan szoftvert tukmál rám, ami hibásan fut a vonatkozó hardverrel bármilyen értelemben. Ez ciki. Erre oda kéne figyelni. Az is más ha valaki lúzer és rossz drivert tölt le, de egy ilyen automatikus üzenet dolog ciki ha szart tesz fel egy egyébként megfelelően telepített gépre, lehet hogy a hetesre koncentráltak, de most meddig tartana beletenni, hogy ha nem a hetes sorozat van a gépben akkor ugorjon a végére? A hülye júzer úgyse tudja, hogy települt e valami vagy nem, megnézte a folyamatábrát, gyorsan végigment, érezte a törődést ennyi. Hatos sorozatnál meg közben a háttérben semmi sem történt a hetesnél meg frissült aztán kész.
    Backi azt hittem egy pillanatra hogy ramhibás lett a VGA-m, tiszta para volt. Copatnak itt ilyenekkel... azóta rá sem mertem klikkelni amikor frissítés megjelenéséről dobott üzit. Oké hogy nem is kell igazából frissíteni, de banyek... szarnak dobál fel ilyen üziket ha nem figyelnek rá oda... ez bazira nem hiányzik senkinek. Jó, hozzáteszem évekig semmi problémám nem volt AMD karikkal, de ha már nekem is problémám van azé' az má' lehet baj végtére is én a PH-ra írkálok nem a süssünk Marcsival rovatba a nők lapján...

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák