Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz Vakegérke #253 üzenetére

    Nekem speciel pont, hogy a visszájára fordult a vállalkozó gyerek. Bejött nagy mellénnyel aztán nagyon visszavett. Persze az a típus aki sokat beszél és keveset (semmit) mond de az szimpi hogy próbálja helyrebillenteni azt aki rossz irányba indulna, ill. mellé áll akinek segíteni kell. Szerintem nem volt semmi Virággal sem. Aki meg megsértődik egy hulla részeg 18 éves kislány delíriumos félrebeszélésén annak egészségére. Másnap arra se emlékezett melyik rendezvényen volt. :D

    Ez az állandó káromkodás csak engem zavar mert látom itt is többeket. :W Ilyen volt az utóbbi 3 évad is? Mivel én a 6-ost láttam utoljára és azt is 6 év késéssel de nem emlékszem arra hogy mindenki ennyire trágárul beszélt volna. Talán csak a „predire” emlékszek aki így beszélt volna az attika -féle szériában. Vagy régebben kisípolták ezért nem volt ennyire szembetűnő? Igaz ha most is ezt tennék egy folyamatos síp lenne az egész műsor!

    Nem tudom ki hogy van vele de mit keres a belevalóban a győzi? :W :Y Se nem vicces se nem ötletes és végkép nem szórakoztató. Hogy van ez ott és miért? Nem találtak értelmesebb műsorvezetőt vagy csak azért ő vezeti mert nyalja a Kolosi seggét (nem átvitt értelemben)? ;) :K

    Különben a Puskáson is azt érezni, hogy maga sem tudja miért van itt annyira nem érdekli az egész de aztán otthon ránéz a határidő naplójára: fellépés törölve, törölve, áthelyezve 2022-re törölve, törölve, törölve, el(hó)napolva, törölve, törölve, stb. stb. És akkor rájön jó ez nekem meg tudom csinálni hiába utálom de legalább tudom miből fizetni a rezsit a kocsit a lakást az ezt meg amazt …

    Mondjuk van jó is hogy lulu már nincs itt az Anikó azért egy jelentős szint lépés volt aranyos, jópofa veszi a lapot.

    Van pár kérdésem: Mi a VV10 tiktok címe, ill. van ilyen online nézési lehetőség?

    Egy gyöngyszemet nem tudtam nem felvenni. VV10 Vivi nem tudok sza.ni. Aki szeretné látni letölti sajnos nincs YouTub-om és csak ide tudtam reg. nélkül gyorsan feltenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák