Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Metalfan

    senior tag

    válasz Vakegérke #24 üzenetére

    El tudom képzelni, bizonyára én sem örülnék neki, inkább azonnal kipróbálnám, hogy tudok-e ülő helyzetből hátraszaltót csinálni :U

    Pont az előbb írtam le a véleményem az mlm cégekről. Ehhez annyit tennék hozzá, hogy kiábrándító volt a két vezetőm. Nemcsak vezetőként, hanem emberként tekintve is. Elég sok lelkifröccsöt kaptam, hogy mért nem csinálom, mért nem megy úgy, ahogy ők szeretnék, stb. A végén szabályosan nyomás alatt tartottak, és oda fajult a dolog, hogy szinte pánikoltam amikor hívtak telefonon.
    Az meg egy másik dolog, hogy szerintem aki nem tudja a családját jól irányítani, az a munkahelyén sem lesz sikeres, a vezetőm meg éppen válás közben volt... meg is látszott az eredményeken, 10-en dolgoztunk annyit, mint egy rendes csoportban egyetlen személy. Egy ideig reménykedtem benne, hogy lesz valami változás, egyszer még beszélgettünk is a magánéletünkről. Semmi jelét nem mutatta annak, hogy bánja, hogy a felesége otthagyta. Persze más képet vágott hozzá, de a beszédéből egyértelműen az jött le, hogy "ha menni akar, hadd menjen, ki nem szarja le". Aztán amikor láttam, hogy nem fognak jó irányba változni a dolgok, abbahagytam az egész ügynökösködést (nem mintha addig túlzottan erőltettem volna, de addig legalább próbáltam csinálni valamit, sikertelenül). Amúgyis egy kisebb csoda kellett volna ahhoz, hogy tudjam folytatni, de inkább abbahagytam. És azt hiszem, elég sokat elmond arról a 2-3 hónapról az, hogy bánom, hogy belekezdtem egyáltalán...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák