Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz nozs23 #75 üzenetére

    "Ennek semmi köze az alsó kávához. Szoftveres baki ... "
    Igen, az, de sz@r, és ez a lényeg. "Normál kijelző", ill. vékony, de létező káva mellett nem kell szoftver, hogy a készülék eldöntse volt-e fals érintés, vagy sem.

    "Gondolom alaposan lemérte a MA. Minden tesztben ugyanezt írják."
    Mi érdekük lenne kamuzni. De, szerintem nézz meg bármilyen más tetszőleges review-t, és látni fogod, ha a képernyőbe épített ujjlenyomat olvasó még közel sincs olyan jó, mint a "hagyományos".

    "Jelenleg XS-t használok ... " - lehet, hogy ezzel kellett kezdened. :)
    Én gyakran sírok, hogy a - számomra - megfelelő készülékek száma Android vonalon konvergál a nullához. Nos almáéknál ez az én esetemben 0. Illetve az ökoszisztémának "hála", az almásoknak mindig azt "kell" megvenniük, amit a gyártó kitalál. Ez most a nocth, ami menő :)

    (#76) Blizzardking
    "le mertem volna fogadni hogy nozsnak ájfónja van."
    Hát, ja. Nekem is volt egy ilyen érzésem ...
    ... egyébként, ami a mondandó többi részét illeti: +1
    (#85) :))
    Egyébként engem az (is) zavar, hogy nincs a neten egyetlen komoly oldal, ami az ilyen "üveg nyelű (... ) lekerekített fejű, füstüveg élű, intelligens tetőfelismerő, gesztus utasításra Yo-Ho hangot hallató, tenyérmelegítő, tenyérhűtő, tenyérmasszírozó, és egyéb nagyon hasznos (... )" szekercékhez hasonló telefonok esetén úgy Isten igazából le mernék írni, hogy ez egy f@**ság. Nagy ritkán olvasok némi kritikát, hogy hát csúszik a hátlap mint a nyavalyatörés, gyűjti az ujjlenyomatokat ... de hát olyan szééép ... (na ba+)
    A végtelenségbe nyújtott kijelzőket és a lassan 1 cm-es rádiuszú lekerekítésekét is már régen ki kellett volna vetnie magából az iparnak. De, nem. Megy a hülyítés és a (paraszt) vakítás ...

Új hozzászólás Aktív témák